Iegādājies lētas aviobiļetes uz Stokholmu – apskati Zviedrijas galvaspilsētu!

Lētas aviobiļetes Rīga – Stokholma no 45 EUR (turp-atpakaļ no 79 EUR)

Meklēt aviobiļetes

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Skandināvijas Meka

Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma jau izsenis ir bijusi viena no Ziemeļeiropas nozīmīgākajām pilsētām. Tā tiek dēvēta arī par Ziemeļu Venēciju – Stokholma atrodas uz 14 salām un to ieskauj Mēlera ezers un Baltijas jūra. Stokholma vecuma ziņā ir Rīgas vienaudze – vēsturnieki tās dibināšanas gadu meklē laika posmā starp 1187. un 1250.gadu. Stokholmas vecpilsēta sākotnēji kalpoja kā osta tirgotājiem (Hanzas savienībai), bet līdz 18.gs. Stokholma bija kļuvusi par karaļu rezidences vietu. Stokholmas Karaliskā pils ir vislielākā (šeit atrodas 608 telpas!) pils pasaulē, turklāt to joprojām apdzīvo karaliskā ģimene. Līdzīgi kā pie Bekingemas pils Londonā, arī šeit noteiktos laikos iespējams vērot sargu maiņas ceremoniju. Vēsture Stokholmu ir padarījusi par vienu no kultūras un arhitektūras paraugiem bagātākajām pilsētām pasaulē – nav brīnums, ka Stokholma kļuvusi par vienu no iecienītākajiem tūristu galamērķiem Eiropā.

Vērts apmeklēt Stokholmā

  • Drottningholm pils – Zviedrijas karaliskās ģimenes mājvieta;
  • Drottningolm Slottsteater. Karaliskais teātris (iekļauj arī vēstures muzeju);
  • Gustava III relikviju muzejs – vecākais Zviedrijas mākslas muzejs;
  • Karaliskā ieroču glabātava – aplūko karietes, izšūtus kostīmus, bruņas un ieročus;
  • Langholmen cietums (šeit mūsdienās atrodas viesnīca un restorāns, kā arī vēstures ekspozīcija);
  • Skansen brīvdabas muzejs – izjūti zviedru kultūru! Šeit apskatāms arī zoodārzs un atrodas izklaides zona;
  • Vāsas muzejs – aplūko slaveno Vāsa kuģi, kas būvēts 1621. gadā.

Šīs ir tikai dažas apskates vērtās vietas Stokholmā – pilsēta piedāvā neierobežotas brīvā laika pavadīšanas iespējas, atrodi sev tuvāko!

Meklēt aviobiļetes

stokholma

Stokholmas karte

Stokholmas karte nodrošina bezmaksas ieeju vairāk kā 80 muzejos un bezmaksas braucienus Stokholmas sabiedriskajā transportā. Kartes iespējams iegādāties dažādam dienu skaitam, tāpēc varēsi nepārmaksāt – iegādājies tieši tik, cik nepieciešams! Šī ir izdevīga iespēja visiem, kuri vēlas maksimāli izmantot ceļojuma laiku muzeju un citu apskates vērtu vietu apmeklējumam.

Kā nokļūt Stokholmā?

Lai gan Latvijas iedzīvotāji ceļojumam uz Stokholmu nereti izmanto prāmi, Zviedrijas galvaspilsētu ērtāk sasniegt ar aviotransportu – iegādājoties lētas aviobiļetes uz Stokholmu, pilsētu iespējams sasniegt nieka 1 stundas un 15 minūšu laikā! Lēti lidojumi no Rīgas lidostas uz Stokholmas Arlandas lidostu u.c. lidostām tiek veikti gan ar airBaltic, gan Norwegian reisiem. Lidojums Rīga – Stokholma – Rīga izmaksās no €79 abos virzienos – lieliska iespēja apmeklēt vienu no skaistākajām Ziemeļeiropas pilsētām!

Lētas aviobiļetes Rīga – Stokholma – Rīga no 79 EUR

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Noderīga informācija:

Oficiālā pilsētas mājaslapa – http://international.stockholm.se/

Oficiālā tūrisma mājaslapa – http://www.visitstockholm.com/en/

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinies ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties lētas aviobiļetes! Zvani: +371 67 284 818 vai raksti uz info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinies ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemo avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaid garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – paraksties avio.lv jaunumu saņemšanai!