Pieaugušieno 12
Bērnino 0-12
Zīdaiņi0-24

Aviobiļetes uz Malagu (Spānija)

Malaga ir kūrorta pilsēta Vidusjūras krastā. Apmeklējot Malagu, noteikti apskatiet feniķiešu un romiešu drupas, mauru vēsturiskā mantojuma paliekas, krāšņās baroka baznīcas. Šeit Jūs atradīsiet apbrīnojamus laikmetīgās mākslas un arhitektūras paraugus.

Malaga ir slavenā mākslinieka Pablo Pikaso dzimtene. Noteikti apmeklējiet Pikaso muzeju. Muzejs atrodas Palacio de Buenavista – pašā Malagas sirdī, pāris minūšu gājiena attālumā no Plaza de la Merced esošās mājas, kur Pikaso nāca pasaulē (ēka ir pieejama plašākai apskatei kā muzejs). Šeit vienmēr aplūkojama vismaz viena pagaidu izstāde, te atrodas labs grāmatu un suvenīru veikals, kā arī patīkama lauku stila kafejnīca.

Zemo cenu kalendārs. Lidojumi turp-atpakaļ:

Aviobiļetes uz Malagu no Rīgas

Aviobiļetes uz Malagu no Kauņas

Aviobiļetes uz Malagu no Viļņas

Kā nopirkt aviobiļetes uz Malagu Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Malagu Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot lidostas kodu “AGP” vai “Malaga” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes. Ja vēlaties, apskatiet atlasītos lidojumu variantus zemo cenu kalendārā.

Aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas aviobiļetes uz Malagu tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.