Reizēm ar fotoattēlu vien tiešām ir par maz… Iemūžiniet savas Itālijas atpūtas brīnišķīgākās ainas un iespaidus ar otu! Apmācības kursa vadītāji palīdzēs jums izveidot ainavisku Rimini etīžu sēriju. Vai sajūtat sevī kaut ko no Fellīni ģēnija un varat ļaut vaļu iztēlei? Radiet fantastikas pilnus motīvus, kuros uzplauks šī pilsēta – Rimini! Mēs piedāvājam jums ceļojumu, kas ļaus savienot atpūtu ar glezniecības studiju kursu pieredzējušu pasniedzēju vadībā.

Ielidošanas un izlidošanas lidosta: Rimini

Ceļojuma laiks: no 2016. g. 7. līdz 14. augustam

Ceļojuma ilgums: 8 dienas / 7 naktis

Izmitināšanas varianti:

3* viecnīca – Hotel Europa 3*, Rimini; ēdināšanas tipi: ВВ/НВ/FB/HBAL/FBAL;
4* viecnīca – Hotel Milton 4*, Rimini; ēdināšanas tipi: ВВ/НВ/НВ+.

Vairāk informācijas par ceļojumiem uzziniet pa tālruni +371 67284818, vai uzrakstot uz celojumi@avio.lv.

Tūrē iekļauts (no 1090,00 EUR/cilv.):

  • Izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu, 7 naktis.
  • Gleznošanas kurss (nodarbībās izmantojamie materiāli iekļauti cenā).
  • Ekskursijas ar krieviski runājošu gidu: ekskursija-pastaiga pa Rimini vēsturisko centru. Pastaigas un tūrisma objektu apmeklējums ar pavadoni: Sanmarīno, Gradaras cietoksnis (ar vakariņām).
  • Тransferi: saskaņā ar programmu.
  • Lidojumi: Rīga – Rimini – Rīga.

Glezniecības kurss
Glezniecības tehnikas: zīmēšana ar grafīta zīmuli un gleznošana, izmantojot ūdens bāzes krāsas (akvarelis, guaša); 3 nodarbību dienas pa 3 stundām katrā. Nodarbības notiks Fellīni parkā, Botāniskajā dārzā vai jūras ostā. Glezniecības kursa ietvaros tiks rīkots izbraukuma plenērs uz Gradaras cietoksni, vietu, kur tikās Dantes Aligjēri lieliskajā darbā „Dievišķā komēdija” apdziedātie mīlnieki – Paolo un Frančeska (nodarbības ilgums 2 stundas, nodarbība notiks ekskursijas ietvaros).

Glezniecības kursa vadītāja:
Аnnа Vidjakina
Vīnes Lietišķās Mākslas universitātes (Universität für angewandte Kunst Wien) diplomande un Florences Mākslas akadēmijas (Accademia di belle arti di Firenze) apmaiņas programmas dalībniece.

Angela DIPASQUALE

Ekskursijas un izbraucieni

Ekskursija pa Rimini vēsturisko centru
Senākais pilsētas nosaukums (vēl no Romas impērijas laikiem) – Ariminum. Tieši tās pievārtē, šķērsojot Rubikonas upi, Cēzars sacīja vēsturē iegājušos vārdus: kauliņi ir mesti; tieši Rimini – Renesanses periodā – valdīja dižais Malatesta, kurš uzcēla slaveno un oriģinālo katedrāli un pili, tieši tajā piedzima slavenais Federiko Fellīni. Ekskursijas laikā jūs iepazīsieties ar romiešu pilsētas spožo pagātni un tās nozīmīgākajiem tūrisma objektiem: Fellīni namu un kvartālu, imperatora Tibērija vārda nosaukto tiltu, imperatora Augusta Triumfa arku u.c. Ekskursijas ilgums – 2 stundas.

Sanmarīno
Cenā iekļauti: transporta izdevumi (kopējais ekskursijas laiks – 5 stundas); pavadoņa pakalpojumi; Itālijas un Sanmarīno vīnu un liķieru degustācija.

Gradaras cietoksnis
Cenā iekļauti: transporta izdevumi (kopējais ekskursijas laiks – 7 stundas); Tez Tours pavadoņa pakalpojumi; vīnu, sieru, salsiccia (salami tipa vītinātu desu) un apkaimē spiesto eļļu degustācijas; vakariņas Gradaras cietokšņa restorānā Mastin Veccio (dienas pasta, grilēta mix gaļa; kartupeļi, salāti, ūdens). Dzērieni un papildus pasūtījumi, kas neietilpst fiksētajā ēdienkartē, par papildus maksu.

*Tūres programmā un tās norises secībā iespējamas izmaiņas.

Pieteikties

Vairāk informācijas par ceļojumiem uzziniet pa tālruni +371 67284818, vai uzrakstot uz celojumi@avio.lv.

Pieteikties vai uzdot jautājumu:

Lētas aviobiļetes uz Itāliju