Avio.lv piedāvā ceļojumus uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem (Dubaiju).

Apskatīt ceļojumus uz Emirātiem

Kāpēc izvēlēties ceļojumus uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem?

Ja vēlaties saņemt no sava ceļojuma tikai labāko – viennozīmīgi, ceļojumi uz AAE ir pareizā izvēle! Apvienoto Arābu Emirātu kūrorti Šardža un Fudžeira piesaista tūristus ar spožo sauli, tīru ūdeni, nevainojamu servisu, attīstītu infrastruktūru, futūristisko arhitektūru un milzīgo izklaižu izvēli.

Ziemā temperatūra AAE ir ideāli piemērota ceļojumiem. Janvārī-februārī, gaiss sasilst līdz +25° C, kas padara atpūtu Emiratos ērtu un patīkamu.

Labākie Aprivenoto Arābu Emirātu kūrorti

Šardža ir domāta tiem, kuri grib ne tikai atpūsties pie jūras, bet arī pavadīt laiku interesanti. Šardžas atrodas pie Persijas līča. Šī pilsēta tiek uzskatīta par arābu pasaules kultūras galvaspilsētu. Pie tam, Šardža atrodas tikai 13 km attālumā no Dubaijas, kur Jūs varat uzkāpt 124. stāvā, lai apskatītu pilsētu no putna lidojuma augstuma, kā arī Dubaijas akvaparkā nobraukt lejā pa stikla cauruli, kas šķērso baseinu ar haizivīm, un, protams, noskatīties Dubaijas dejojošo strūklaku izrādi.

Cits izcils kūrorts AAE – Fudžeira. Fudžeira ir vienīgais emirāts, kuram blakus ir Indijas okeāns (Omānas līcis). Fudžeira atrodas 130 km no Dubaijas.

Rezervē internetā un saņem papildus -3% atlaidi!

Apskatīt ceļojumus uz AAE

Vairāk informācijas par ceļojumiem uzziniet pa tālruni +371 67284818, vai uzrakstot uz celojumi@avio.lv.

Apskatīt citus piedāvājumus

AAE