Aviobiļetes un kā tās meklēt?

Aviobiļetes par izdevīgām cenām nav retums. Atrast lētas aviobiļetes ir daudz vieglāk, nekā Jūs domājāt! Jums ir jāizvēlas izlidošanas lidostu (vai pilsētu), galapunktu, aviobiļetes tipu (vienā virzienā, vai turp-atpakaļ) un kalendārā, kad būs jāizvēlas datumus, pievērsiet uzmanību "ziliem" datumiem. Dienas, kas ir atzīmētās ar zilo krāsu brīdina, ka tajās dienās ir čarterlidojumi, jeb tiešie maršruti bez pārsēšanās.

Zemo cenu kalendārs

Mūsu klientu ērtībai tika izveidots zemo cenu kalendārs. Šis kalendārs dod iespēju sameklēt lidojumus ar zemākām cenām. Informāciju kā pareizi lietot zemo cenu kalendāru, Jūs varat atrast pamācībā.

Sēdvietas izvēle lidmašīnā

Sēdvietas lidmašīnā tiek piešķirtas automātiski. Daudzi klienti vēlas rezervēt konkrētu sēdvietu lidmašīnas salonā. Ja Jūs izvēlaties šo iespēju, tas garantē, ka dotā sēdvieta būs nodrošināta un Jūs sēdēsiet tieši tur, kur ir ērtāk. Daudzām aviokompānijām šis pakalpojums ir maksas. Ryanair un Wizzair aviokompānijas negarantē, ka sēdvietas būs blakus pat, ja visi pasažieri būs vienā rezervācijā. Sēdvietas var iegādāties pēc biļetes noformēšanas, sazinoties ar mums.


Saviem klientiem vienmēr iesakām lidojuma apdrošināšanu.

Vairāk par lidojuma apdrošināšanas polisēm var uzzināt ŠEIT vai sazinoties ar Avio.lv komandu +37167284818info@avio.lv


Aviobiļetes