Ceļojumi

Labas atmiņas, spilgtie un emociju pilnie piedzīvojumi, jaunas zināšanas un pieredze, mierīga atpūta un eksotiskie ēdieni – tas viss var kļūt par Jūsu ceļojuma sastāvdaļām.
Avio.lv mājaslapā ir pieejamie ceļojumi uz aktuālajiem katrai sezonai galamērķiem, kas iekļauj sevī aviobiļetes turp un atpakaļ, transfērus, dažāda līmeņa un ēdināšanas tipa viesnīcas, kā arī gida pakalpojumus.

Lai saņemtu papildus informāciju, droši sazinieties ar mums +37167284818info@avio.lv

Ceļojums iekļauj sevī:

  • aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ
  • pavadošas personas pakalpojumus
  • transfērus
  • dzīvošanu viesnīcā ar Jūsu izvēlēto ēdināšanas tipu

Atpazīstamākie tūroperatori:

Ceļojumus organizē tūroperatori, mēs piedāvājam izvēlēties drošākos no tiem:

NOVATOURS, TEZ TOUR, VRK travel

 

Mēs par kvalitatīvo atpūtu, tāpēc iesakām rūpīgi izvēlēties, ka arī sagatavoties ceļojumam.

Tagad atrast sev piemēroto ceļojumu ir vēl vieglāk, jo mums ir sadalījums pa galamērķiem. Publicētie piedāvājumi iekļauj sevī aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ, transfēru, gida pakalpojumus, kā arī dzīvošanu dažāda ēdināšanas tipa viesnīcās.

Skatīties visus ceļojumus

 

Pēdējā brīža ceļojumi

Vairāk par to, kas ir pēdēja brīža ceļojumi, kā tos meklēt, ar ko ir saistīta cenas samazināšanas un cita, noderīga informācija ŠEIT>>

Ceļojumu apdrošināšana

Avio.lv piedāvā arī apdrošināšanu, apdrošinātie ceļojumi norīt bez stresa un liekiem pārdzīvojumiem. Cenas sākot no 1.60 EUR, Jūsu izvēlei tiek piedāvātas 5 dažāda veida polises. Esiet pārliecināti, ka negadījumā Jums tiks sniegts kvalitatīvs informatīvais, fiziskais, ka arī finansiālais atbalsts.