Ceļojumi uz visiem galamērķiem!

Jūs varat sazināties ar mums, lai atrast sev piemērotu ceļojumu

+37167284818

info@avio.lv

Meklēt ceļojumu internetā

 

Tagad atrast sev piemēroto ceļojumu ir vēl vieglāk, jo mums ir sadalījums pa galamērķiem. Publicētie piedāvājumi iekļauj sevī aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ, transfēru, gida pakalpojumus, kā arī dzīvošanu dažāda ēdināšanas tipa viesnīcās.

 

Ceļojumi uz Ēģipti

Uz Ēģipti ceļo kā piedzīvojumu cienītāji, tā arī mierīgas atpūtas baudītāji. Ceļojumi uz Ēģipti tiek raksturoti ar daudzveidīgiem kūrortiem, pasakainām pludmalēm, piramīdām un aktīvas atpūtas dažādību.

Ceļojumi uz Ēģipti

Ceļojumi uz Grieķiju

Grieķija ir valsts, kurā antīkās lietas atrodas uz katra soļa: Atēnas, Delfi, Thebes un Meteora, klinšu klosteri un svētais Athos kalns. Ir arī foršas pludmales, skaidra jūra, gleznainas salas un spa viesnīcas.

Ceļojumi uz Grieķiju

Ceļojumi uz Horvātiju

Сeļojums uz Horvātiju ir ceļš uz dabas templi. Izbaudiet unikālo valsts ekoloģiju. Tīrāka pludmale ar augstiem kokiem un kristāli tīro jūru laipni gaida tūristus. Horvātijā ir 20 minerāli avoti un unikālas dziedinošas naftas  avots. Lai pilnībā izbaudīt Horvātijas brīvību varat apmeklēt vietējo nūdistu pludmali.

Ceļojumi uz Horvātiju

Ceļojumi uz Itāliju

Itālija ir viena no visinteresantākajām, unikālākajām, skaistākajām valstīm pasaulē. Maz ticams, ka būs kāds, kurš nolems apstrīdēt šo faktu, jo šai valstij ir savs unikālais raksturs, savs kolorīts un, varētu teikt, savs raksturīgais temperaments.

Ceļojumi uz Itāliju

Ceļojumi uz Spāniju

Spānijā ir desmitiem neskartu pludmaļu gan Vidusjūras piekrastē, gan Atlantijas okeānā. Gleznainā pussala, Baleāru un Kanāriju salu piekraste ļauj izbaudīt jūras atpūtas un ūdens sporta priekus.

Ceļojumi uz Spāniju

Ceļojumi uz Tenerifi

Tenerife ir lielākā un visvairāk apmeklētā Kanāriju arhipelāga sala. Šeit ierodas ģimenes ar bērniem, jaunieši, ekotūrisma fani, ekstrēmie sērfotāji, un ikviens atrod izklaidi pēc savas gaumes.

Ceļojumi uz Tenerifi

Ceļojumi uz Turciju

Ceļojumi uz Turciju ir pārpildīti ar pasakainiem piliem, mošejam un termāliem avotiem. Šeit Jūs gaida lielisks šopings, vai kalni slēpošanai, viss ir atkarīgs no Jūsu interesēm. Turcijā Jūs sagaida monumentāla arhitektūra, trokšņaini tirgi un neatkārtojamas apdzīvotas apkaimes.

Ceļojumi uz Turciju

 

Pēdējā brīža ceļojumi

Vairāk par to, kas ir pēdēja brīža ceļojumi, kā tos meklēt, ar ko ir saistīta cenas samazināšanas un cita, noderīga informācija sadaļā Pēdējā brīža piedāvājumi

Ceļojums iekļauj sevī:

  • aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ
  • pavadošas personas pakalpojumus
  • transfērus
  • dzīvošanu viesnīcā ar Jūsu izvēlēto ēdināšanas tipu

Atpazīstamākie tūroperatori:

Ceļojumus organizē tūroperatori, mēs piedāvājam izvēlēties drošākos no tiem:


Labas atmiņas, spilgtie un emociju pilnie piedzīvojumi, jaunas zināšanas un pieredze, mierīga atpūta un eksotiskie ēdieni – tas viss var kļūt par Jūsu ceļojuma sastāvdaļām.
Avio.lv mājaslapā ir pieejamie ceļojumi uz aktuālajiem katrai sezonai galamērķiem, kas iekļauj sevī aviobiļetes turp un atpakaļ, transfērus, dažāda līmeņa un ēdināšanas tipa viesnīcas, kā arī gida pakalpojumus.

Mēs par kvalitatīvo atpūtu, tāpēc iesakām rūpīgi izvēlēties, ka arī sagatavoties ceļojumam.

Ceļojumu apdrošināšana

Avio.lv piedāvā arī apdrošināšanu, apdrošinātie ceļojumi norīt bez stresa un liekiem pārdzīvojumiem. Cenas sākot no 1.60 EUR, Jūsu izvēlei tiek piedāvātas 5 dažāda veida polises. Esiet pārliecināti, ka negadījumā Jums tiks sniegts kvalitatīvs informatīvais, fiziskais, ka arī finansiālais atbalsts.