Apmaksa

Jā, iegādājoties Ryanair aviobiļetes pie Avio.lv, Jūs varat veikt apmaksu arī skaidrā naudā, Avio.lv birojā Rīgā (Lāčplēša iela 29). Avio.lv piedāvā 4 apmaksas metodes – skaidrā naudā birojā, maksājot ar bankas karti (kredītkarti), ar pārskaitījumu, kā arī, izmantojot BankLink (internetbanka).

Izsmeļoša informācija par apmaksas iespējām atrodama sadaļā “Apmaksa“. Rezervācijas brīdī Jūs variet izvēlēties vienu no 4 apmaksas veidiem.

Sīkāka informācija ir pieejama rezervācijas brīdī. Lielākā daļa aviokompāniju nosaka 12-24h izpirkšanu rezervācijām. Ja biļete nav apmaksāta rezervēšanas brīdī, tad apmaksai jāienāk mūsu kontā līdz rezervācijas apstiprinājumā norādītajam datumam un laikam, citādi rezervācija tiek anulēta.

Aviobiļešu cenas

Aviobiļešu cenas nav fiksētas un ir atkarīgas no daudziem faktoriem, piemēram, jo vairāk reiss ir izpārdots, jo biļetes cena ir dārgāka, jo lētākās aviobiļetes tiek pārdotas pirmās. Visdārgākās cenas parasti ir uz lidojumiem atvaļinājumu un svētku laikā, skolnieku brīvlaikos, tāpēc mēs iesakām iegādāties aviobiļetes savlaicīgi – jau vairākus mēnešus pirms ceļojuma.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

Ryanair un Wizzair: no 16 gadiem.

Regulārās aviokompānijas: no 5 līdz 11 gadiem (noteikti jāpiesaka pavadonis – lidostas darbinieks, kas nogādā bērnu līdz lidmašīnai un atpakaļ), no 12 līdz 15 vai 17 gadiem (var ceļot viens vai ar pieteiktu pavadoni). Bērnam ir jābūt noformētiem arī visiem notariālajiem dokumentiem izceļošanai no valsts vienam.

Meklēt lētas aviobiļetes

Elektroniskās aviobiļetes

Elektroniskās aviobiļetes – tā ir elektroniskā versija papīra aviobiļetēm, kas nes analogu informāciju par pasažieri un viņa maršrutu. Vienīgā atšķirība no papīra biļetes ir tā, ka aviobiļete netiek nodota pasažierim personīgi, bet glabājas elektroniskā pieraksta veidā aviokompānijas datorsistēmā.

Elektroniskās aviobiļetes iegādāšanās ir ļoti vienkāršs un ērts process. Uz pasažiera e-pastu tiek nosūtīta elektroniskās aviobiļetes izdruka (passanger itinerary receipt), kas satur to pašu informāciju, ko parastā aviobiļete. Šo izdruku iesakām ņemt līdzi uz reģistrāciju lidostā.

Izmaiņas rezervācijā

Neapmaksāta rezervācija: atcelšanas bez maksas, lai veiktu izmaiņas, jāveic jaunu rezervāciju.

Apmaksāta rezervācija:

airBaltic: atceļot var atgriezt tikai daļu lidostas nodokļu; datuma, vārda un uzvārda maiņa nav atļauta.

Regulārās aviokompānijas: atceļot var atgriezt tikai daļu lidostas nodokļu; datuma, vārda un uzvārda maiņa nav atļauta.

Zemo cenu aviokompānijas: aviobiļetes nav atceļamas, nauda netiek atgriezta, datuma, vārda un uzvārda maiņa par papildus samaksu, kas atkarīga no jaunās biļetes cenas (+ aviokompānijas noteiktā pakalpojuma maksa).

Sīkāku informāciju par savas rezervētās biļetes noteikumiem jautājiet operatoram.

Aviokompānijas pieļauj līdz 3 kļūdām, bet kļūdas nevar būt uzvārda pirmajos trīs burtos. Finnair nepieļauj nevienu kļūdu, ir jāveic korekcija par maksu.

Neapmaksāta rezervācija: anulēt rezervāciju un veikt jaunu.

Apmaksāta rezervācija: Biļete nebūs derīga lidojumam. Sazinieties ar mūsu operatoru, mēs sazināsimies ar aviokompāniju un centīsimies atrisināt šo problēmu.

Aviokompānijas vainas dēļ: līdz 100% no cenas.

Pēc pasažiera vēlēšanās: atkarīgs no aviokompānijas noteikumiem. Uzzināt par savas aviobiļetes noteikumiem variet pie mūsu operatoriem.

Aviokompānija ir tiesīga izmainīt lidojuma laiku vai atcelt reisu un piedāvāt pasažierim lidojumu šajā vai citā dienā; ja pasažierim piedāvātais lidojums neder, tad var atgriezt samaksāto summu par aviobiļeti.

Regulārās aviokompānijas: Nedrīkst. Visi lidojumu ir saistīti un tie jāizmanto secībā, citādi visa biļete tiek anulēta.

Zemo izmaksu aviokompānijas: Drīkst. Katrs lidojums ir atsevišķs un nav saistīts ar nākamo lidojumu.

Kā apmaksāt Ryanair aviobiļetes

Jā, iegādājoties Ryanair aviobiļetes pie Avio.lv, Jūs varat veikt apmaksu arī skaidrā naudā, Avio.lv birojā Rīgā (Lāčplēša iela 29). Avio.lv piedāvā 4 apmaksas metodes – skaidrā naudā birojā, maksājot ar bankas karti (kredītkarti), ar pārskaitījumu, kā arī, izmantojot BankLink (internetbanka).

Reģistrācija un bagāža

Sīkāka informācija sadaļā “Informācija par bagāžu“. Rezervēšanas brīdī Jums tiks piedāvāti visi iespējamie pakalpojumu varianti – gan bez maksas, gan tie, kas ir par maksu.

Sīkāka informācija sadaļā “Lidosta Rīga“.

Dzīvniekus pārvadāt nedrīkst. Dzīvnieku pārvadāšanu veic tikai regulārās aviokompānijas.