Šīs vasaras TOP galamērķis – Berlīne!

Lētas aviobiļetes uz Berlīni

Vācijas galvaspilsētas apskates objekti neierobežojas ar Brandenburgas vārtiem un Berlīnes mūri – tā ir moderna, multikulturālā pilsēta kuru būs interesanti apskatīt gan skaistās arhitektūras un kultūras cienītājiem, gan naktsklubu apmeklētājiem!

 

Aviobiļetes uz Berlīni no 20 EUR

Kādas aviokompānijas lido uz Berlīni?

Uz Berlīni lido tādas aviokompānijas kā Air Berlin, Lufthansa, Brussels Airlines, airBaltic, Aeroflot, Austrian Airlines, Finnair, Air France, SAS, un zemo cenu lidsabiedrība Ryanair. Vairums aviokompāniju lido no Rīgas uz Tēgeles lidostu (TXL).

No Rīgas uz Berlīni bez pārsēšanās lido aviokompānijas airBaltic un Ryanair. Uz Šēnefeldi no Rīgas lido tikai Ryanair.

Lidojumi uz Berlīni

Ryanair lidojumi uz Berlīni

Ryanair veic lidojumus no Rīgas uz Berlīni katru dienu. Lidojuma ilgums – 1 stunda 40 minūtes. 2015./2016. gada ziemas sezonā aviokompānija Ryanair veiks lidojumus no Berlīnes uz Rīgu plkst. 10:10 (10:11-12:50) un plkst. 13:15 no Rīgas uz Berlīni (13:15 – 13:55)*.

*Lidojumu grafiks var mainīties.

 

Meklēt lētas aviobiļetes

Kā nopirkt aviobiļetes uz Berlīni Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Berlīni Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot “BER” vai “Berlīne” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes uz vienu no Berlīnes lidostām. Ja vēlaties lidot tieši uz Šēnefeldes lidostu, ievadiet lidostas kodu – SXF laukā “Ielodošanas pilsēta”.