Pieaugušieno 12
Bērnino 0-12
Zīdaiņi0-24

finnair-header2-1024x121Finnair biļetes – iegādājieties aviobiļetes jau tagad, izvēlaties sev tīkamu piedāvājumu!

 

Finnair ir sestā vecākā aviokompānija pasaulē. Pēc JACDEC pētījumu biroja datiem, aviokompānija 2018. gada sākumā ieņem sesto vietu pasaulē drošāko aviokompāniju reitingā. Viņas lidmašīnā kopš 1978. gada nav bijušas ārkārtas situācijas. Finnair veic vairāk nekā 130 maršrutus uz vairāk nekā 40 valstīm Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā no sava centra Helsinkos-Vantaa.

Eiropa ir galvenais Finnair tirgus. Dažus iekšzemes un Eiropas reisus ATR un Embraer lidmašīnās veic Nordic Regional Airlines meitasuzņēmums. Finnair veic lidojumus pa Eiropu, izmantojot Airbus A320 lidmašīnu saimi. Daži lidojumi uz Londonu tiek veikti ar Airbus A350 XWB.

Aviokompānija Finnair ir slavena ar perfektu servisu, kas padara starptautiskus pārlidojumus patīkamus un ērtus. Starptautiskajos lidojumos plašie atpūtas krēsli ir aprīkoti ar saliekamo galdu un individuālu borta izklaides sistēmu, kā arī spilvenu un segu no Marimekko kolekcijas Finnair. Lidmašīnas A350 bortā ir USB ports portatīvo ierīču uzlādēšanai. Citos lidojumos ir elektrības kontaktligzda (nav nepieciešams adapteris).


Aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Bagāžas pārvadāšana

Aviokompānijas Finnair aviobiļetes cenā vienmēr ir iekļauta mazā rokas bagāža.

Finnair nododamo bagāžu vienai personai var iegādāties 1 vienību. Kā arī Jums ir iespēja pārvadāt sporta inventāru, mūzikas instrumentus.

Ceļojot ar zīdaini Finnair reisos Jums ir iespēja bezmaksas pārvadāt bērna ratiņus.

Ar plašāku informāciju par bagāžu un citiem pārvadājumiem Jūs varat iepazīties sadaļā Finnair bagāža!

Mūsu operatori vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums iegādāties biļetes, noformēt papildus bagāžu, vietas lidmašīnā vai iegādāties prioritāro iekāpšanu.


Finnair akcijas

Uzziniet vairāk par citām aviokompānijām.