ceļojumi uz itāliju

Ceļojumi uz Itāliju

Ceļojumi uz Itāliju ir ļoti atšķirīgi, jo pati Itālija ir daudzveidīga. Tā ir bagāta ar dabas parkiem, tiem kas vēlās tuvāk iepazīt Itālijas floru un faunu iesakām apmeklēt vienu no tiem: the Gran Paradiso, Circeo, Stelvio, Dolomiti Bellunesi un Gargano National Parks.

Nav pat jāpiemin to, ka Itālijā ir jaukas tūristiem draudzīgās pludmales, kur var jautri, vai arī mierīgi pavadīt laiku.

Labāka vieta, kur pavadīt laiku aktīvam tūristam ir Itālijas kalni. Viss, kas var būt saistīts ar aktīvu atpūtu kalnos ir pieejams Itālijā. Snovbords, slēpošana, pārgājieni un ziemeļu pastaigas, kā aŗī kalnu riteņbraukšana ir pieejama Itālijas Alpos. Tās vēl nerunājot par lieliskām konstrukcijām slidošanai un peldēšanai, zirgu izjādēm un tenisam.

Itālijā ir apbrīnojams UNESCO aizsargājamo objektu skaits. Veseli 53 grandiozie objekti, tādi kā: vēsturiskais Florences centrs, Leonardo freska “L’Ultima Cena”, Sassi di Matera – klints apmetnes netālu no Materas pilsētas un citi.

 

Ceļojumi uz Itāliju katrai gaumei meklēt ŠEIT>>

Populārākie galamērķi ir: Bari (Itālija)

Lai saņemtu papildus informāciju, droši sazinieties ar mums
+371 67284818info@avio.lv

Ar polisi Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem. Pasargāsiet savas aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varat segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojumu apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.

Iegādāties apdrošināšanas polisi ir iespējams ŠEIT>>

Pēdējā brīža ceļojums uz Itāliju