Pēdējā brīža ceļojumi uz Indiju

Pēdējā brīža ceļojumi uz Indiju.

Spilgta, kontrastējoša un silta Indija katru gadu pieņem arvien lielāko tūristu skaitu. 2010. gadā tie bija 5,8 miljoni ciemiņi no visas pasaules, bet 2016. gadā apmeklētāju skaits jau izauga līdz 8,80 miljoniem. Ceļotāju skaits strauji aug tikai tāpēc, ka Indija tiešām ir  neatkārtojamā. Kādas emocijas rodas no vietējo iedzīvotāj krāsainiem, nacionālajiem tērpiem, jautriem pērtiķiem ar unikāliem raksturiem un savu talantu izklaidēt un izklaidēties. Asie, saldie un sulīgie ēdieni, burvīgie skati un pasakaina daba – tas viss ir Indijas sastāvdaļas. Pēdējā brīža ceļojumi uz Indiju garantē Jums pilno emociju spektru.

Pēdēja brīža ceļojumi uz Indiju ir pieejami visa gada garumā. Avio.lv portālā lēti ceļojumi uz Indiju nav rets piedāvājums, lai sameklēt šobrīd lētāko ceļojumu spiediet ŠEIT.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Indiju (Goa)>>

Populārākie galamērķi ir: Goa

Vairāk informācijas par ceļojumiem Jūs varat saņemt sazinoties ar mums

+371 67284818info@avio.lv

Pēdējā brīža ceļojumi uz Indiju

Tieši Indijā norietošo pasākumu troksnī un dabas klusumā, vienošanā ar sevi cilvēki atrod savus iedvesmas un dvēseles miera avotus. Šeit dzīvo deja, kas izraujas no ķermeņiem pat kinoteātros. Šeit pa pilsētas ielām mierīgi staigā ziloņi. Nav pasaulē tādas otras vietas, kur cilvēki ir tik pat brīvi un garīgi attīstīti, ka Indijā.