teztour-logo

TEZ TOUR – ir drošs un atpazīstams tūroperators, kur strādā ap 5000 darbinieki. Jau sākot no 2002. gada šī komanda cītīgi strādā, lai Jūsu atpūta būtu patīkama, labi organizēta un noriet bez stresa.


Lai saņemtu papildus informāciju, droši sazinieties ar mums +371 6728 4818, info@avio.lv


Iegādājoties ceļojumu no TEZ TOUR Jūs saņemsiet pakalpojumu paketi, kas iekļauj sevī aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ, pavadošas personas pakalpojumus, kas satiks Jūs lidostā un nogādā līdz apartamentiem, transfēru. Vēl būs gids, kas katru dienu apciemos viesnīcu ar mērķi nodot Jums informāciju par tekošajiem pasākumiem un iespējamam ekskursijām.

TEZ TOUR piedāvā dažāda tipa ceļojumus, jo tūristi un viņu mērķi arī atšķīrās. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti: pludmales tūres, ekskursiju tūres un kruīzi, kalnu slēpošanas kūrorti, salas, atpūta ar bērniem, atpūta bez bērniem, Spa-viesnīcas, kāzu paketes un VIP ceļojumi.


Mēs iesakām apdrošināt savu ceļojumu. Ar polisi Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem. Pasargāsiet savas aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varat segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojumu apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.


Iegādāties apdrošināšanas polisi ir iespējams ŠEIT>>