tui-logo

 

 

 

 

 

TUI Group apkalpo vairāk nekā 20 milj. klientu gadā, piedāvājot atpūtu 180 pasaules valstīs. TUI grupa ietver tūrisma operatorus, vairāk nekā 325 viesnīcas, 6 lidsabiedrības, 5 kruīzu kuģus, vairāk nekā 1 600 tūrisma aģentūru un virkni tiešsaistes portālu.


TUI Group ir viens no pasaules pelnošākajiem uzņēmumiem, vairākkārtējs prestižās starptautiskās balvas World Travel Awards laureāts nominācijās «Pasaules labākais tūrisma operators” un “Pasaules labākā čarteru lidsabiedrība”, 2018. gadā uzņēmums ir saņēmis apbalvojumu “Eiropas labākais tūrisma operators”. TUI sniedz iespēju Baltijas reģiona ceļotājiem izbaudīt augstākos atpūtas ceļojumu standartus. Turcija, Spānija un Ēģipte tika izvēlētas par pirmo piedāvājumu Baltijas ceļotājiem.

Izvēloties viesnīcas, TUI darbinieki personīgi pārbauda sniegtā servisa kvalitāti un drošības līmeni. Uzņēmums TUI, sadarbojoties tikai ar drošām pārbaudītām lidsabiedrībām, garantē saviem klientiem augstu drošības un komforta līmeni, kā arī lidojumu izpildes precizitāti.

Jums varēsiet izvēlēties ceļojumu, kur varēs atpūsties pie jūras, kā arī kalnu slēpošanu, dažādas ekskursijas un pilsētas tūres


Lai saņemtu papildus informāciju, droši sazinieties ar mums

+371 6728 4818

info@avio.lv


jeshoots-com-mSESwdMZr-A-unsplash

TUI jautājumi attiecībā uz ceļojumu rezervācijām

1. Atceltie reisi uz Ēgipti Datumu maiņa: ? Pārcelt ceļojuma

TUI jauns galamērķis – Krēta

Jūs varat sazināties ar mums, lai atrast sev piemērotu ceļojumu
Krēta