Aeroflot bagāža

Aeroflot bagāža sadaļā Jūs varat atrast informāciju par bagāžas politiku. Lai iepazītos ar Jums nepieciešamo informāciju, uzklikšķiniet un vajadzīgo sadaļu!

Aviobiļetes cenā tiek iekļauta mazā rokas bagāža līdz 10 kg ar izmēriem 40 x 25 x 20 cm, šo bagāžu ir jānovieto zem pasažiera sēdekļa.

Vienas rokas bagāžas vienības izmēri nedrīkst pārsniegt: 55 x 40 x 25 cm.

Nododamā bagāža līdz 23kg ir maksas pakalpojums.

NB! Ja Jums ir nepieciešams pārvadāt vairāk bagāžas, Jūs varat izvēlēties citu tarifa grupu, palielinot bagāžas vienību skaitu un pārvadājamo kg skaitu. Vairāk informācijas par Aeroflot tarifa grupām uzziniet, sazinoties ar Avio.lv konsultantiem.

Bērniem no 2 līdz 12 gadiem ir noteikta tāda pati bagāžas norma kā pieaugušajiem.

Pasažieriem ar zīdaiņiem līdz 2 gadiem (neieņemot atsevišķu vietu) ir atļauts bezmaksas pārvadāt 1 bagāžas vienību līdz 10 kg (triju dimensiju summa nedrīkst pārsniegt 158 cm).

Biznesa klases pasažieriem, lidojot uz visiem galamērķiem – 2 bagāžas vienības līdz 32 kg (izmēru summa nedrīkst pārsniegt 158 cm).

NB! savu bezmaksas nododamas bagāžas vienību var izmantot nestandarta bagāžas transportēšanai (slēpes, ritenis, snovborda dēlis, vindsērfinga dēlis utt.)

Uzzināt detalizētu informāciju, kā arī nopirkt bagāžu Jūs varat sadaļā – Informācija par bagāžu.

Aeroflot aviokompānija sniedz iespēju bez maksas pārvadāt bērnu ratiņus vai šūpulīti.
Sporta inventārs var būt iekļauts kā bezmaksas bagāža, tiek uzskatīt kā viena sēdvieta. Tiek iekļauts šāds aprīkojums: slēpju, snovborda, hokeja, golfa, makšķerēšanas inventārs; velosipēds.
Rokas bagāžas vietā var pārvadāt vienu mūzikas instrumentu, kura kopējā izmēra summa ir ne vairāk kā 135 cm, piemēram, viena ģitāra.

Pārvadāšana iepriekš jāsaskaņo ar Aeroflot biroju vai tā oficiālo aģentu – Avio.lv ne vēlāk kā 36 stundas pirms paredzētā izlidošanas laika (mūzikas instrumentu skaits, kas pieņemts pārvadāšanai gaisa kuģa salonā, ir ierobežots ).

Mājdzīvnieka vai putna pārvadāšanu var veikt tikai pilngadīgs, rīcībspējīgs pasažieris.

Mājdzīvniekus / putnus kā īpaša veida nestandarta bagāžu pārvadā konteinerī (būrī) pasažieru nodalījumā vai bagāžas nodalījumā. Pārvadāšanai pasažieru nodalījumā kā konteineru var izmantot slēgta tipa mīkstu somiņu.

Suņi, kas pieder potenciāli bīstamām šķirnēm (apsargs, kaujas), tiek pārvadāti tikai bagāžas nodalījumā pastiprinātas konstrukcijas būros.

Ja jūs nolemjat paņemt savu mājdzīvnieku ceļojumā, noteikti paziņojiet par to, veicot rezervāciju, pērkot biļeti vai zvanot uz mūsu kontaktu centru ne vēlāk kā 36 stundas pirms grafikā norādītā reisa atiešanas laika, jo dzīvnieki tiek pārvadāti tikai ar aviokompānijas atļauju, un tur ir pārvadāto dzīvnieku skaita un veida ierobežojumi.

Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.