airBaltic rokas bagāža

Rokas bagāžu var ņemt līdzi salonā (bez papildu maksas).

Ja rokas bagāžas svars pārsniedz 8 kg, Jūs varat iegādāties papildus svaru līdz 12 kg sākot tikai no 8.99 eiro.

Rokas bagāža – līdz 8 Kg

Rokas bagāžas izmērs – 55 x 40 x 20 cm

Papildus var paņemt somu vai personīgo mantu 30x40x10 cm

Pasažieri ar Basic vai Premium klases biļeti:

Var pārvadāt 1 rokas bagāžas vienību, kuras svars nepārsniedz 8 kg (ceļojot ar Basic un Premium biļetēm).

Papildus rokas bagāžai katrs pasažieris lidmašīnas salonā drīkst ienest vienu personīgo mantu, piemēram, sieviešu rokassomu, klēpjdatora somu, fotoaparāta somu, lietussargu (maksimālais izmērs – 30 x 40 x 10 cm).

Rokas bagāžas un papildus personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus. Rokas bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt 55x40x20 cm. Bagāža ir jānovieto zem priekšā esošās sēdvietas vai plauktā virs sēdvietas.

Pasažieriem ar kustības traucējumiem lidmašīnas salonā atļauts ienest palīgierīces (piemēram, kruķus), ja tās nav pretrunā ar drošības noteikumiem.

Uzmanību! Papildu rokas bagāža vai rokas bagāža, kas pārsniedz atļautos izmērus, pie iekāpšanas netiks pieņemta, vai, ja iespējams, tiks novietota bagāžas nodalījumā par papildu samaksu 60 EUR apmērā*.

*Cena ir aktuāla raksta publicēšanas brīdī un var mainīties.

Pirms drošības pārbaudes Jums ir iespēja vērsieties pie bagāžas nodošanas punkta darbiniekiem un pārbaudīt vai Jusu bagāža nepārsniedz atļauto izmēru un svaru.

Pasažieri ar biznesa klases biļeti (Business un PINS VIP dalībnieki):

Var pārvadāt 2 rokas bagāžas vienības, kā arī personīgo mantu (30 x 40 x 10 cm).

PIEVIENOT BAGĀŽU SAVAI REZERVĀCIJAI

airBaltic nododamā bagāža (reģistrējamā bagāža)

Reģistrējamā bagāža līdz 20 kg

Viens pasažieris var pārvadāt līdz 5 nododamās bagāžas vienībām

Reģistrējamās bagāžas izmēri – 100 x 50 x 80 cm

Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā. Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk par piecām reģistrējamās bagāžas vienībām. Bagāžas reģistrācija iespējama aviobiļetes iegādes laikā internetā vai pēc tās pa tālruni +371 67284818 (ieteicams, ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma).

Pēc airBaltic aviokompānijas noteikumiem, ir iespējams iegādāties 3 klašu aviobiļetes – Basic, Premium un Business. Katrai aviobiļešu klasei atšķiras nododamās bagāžas pārvadāšanas noteikumi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc noklusējuma piedāvā Basic klases aviobiļetes. Vairāk par airBaltic aviobiļešu klasēm – šeit.

PIEVIENOT BAGĀŽU SAVAI REZERVĀCIJAI

Business klases pasažieri:

Bez maksas var pārvadāt ne vairāk kā 2 bagāžas vienības ar kopējo svaru līdz 40 kg.

Premium klases pasažieri:

Bez maksas var pārvadāt ne vairāk kā 1 bagāžas vienību ar kopējo svaru līdz 20 kg.

Basic klases pasažieri:

Nododamo bagāžu ir iespējams nopirkt par atsevišķu maksu. Nopirkt bagāžu un apskatīt cenas var šeit.

Pasažieriem ar zīdaini bez maksas atļauts pārvadāt vienu reģistrētās bagāžas vienību līdz 10 kg. Papildus ir iespējams pārvadāt arī vienus pilnībā saliekamus bērnu ratiņus, pārnēsājamo bērna gultiņu vai auto sēdeklīti. Viena pieaugušā bagāža var tikt apvienota ar zīdaiņa bagāžu.

Bagāža, kas sver vairāk nekā 20 kg

Vienas bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg. Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienība sver vairāk nekā atļautos 20 kg, lidostā tiek iekasēta maksa 50 EUR apmērā. Fiksētā maksa attiecināma uz vienu bagāžas vienību nevis katru kilogramu. To iespējams samaksāt tikai lidostā.

Fiksētā maksa tiek piemērota katrai bagāžas vienībai, kura sver no 21 kg līdz 32 kg. Ja reģistrētās bagāžas svars pārsniedz gan pieļaujamo svaru, gan vienību skaitu, tiek piemērotas abas maksas.

Lielizmēra bagāža

Par lielizmēra bagāžu uzskatīta bagāžas vienība, kuras izmēri pārsniedz 100x50x80 cm un kura sver līdz 20 kg. Informāciju par lielizmēra pārvadāšanas noteikumiem un cenām skatiet šeit.

Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienības izmēri pārsniedz 100x50x80 cm, tiek iekasēta 60 EUR maksa par lielizmēra bagāžu. Šī fiksētā maksa tiek attiecināta uz bagāžas vienību, kura sver līdz 20 kg.

Lielizmēra bagāžai, kuras svars ir no 21 kg līdz 32 kg, tiek piemērota 110 EUR maksa par vienu bagāžas vienību vienā lidojuma virzienā. Šī maksa iekļauj 60 EUR maksu par lielizmēra bagāžu, kā arī 50 EUR maksu par bagāžu, kas sver vairāk nekā 20 kg.

Vienas lielizmēra bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.

Ja Jūs vēlaties pārvadāt lielizmēra bagāžu, lūdzu, sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas pārstāvjiem, lai saņemtu konsultāciju par lielizmēra bagāžas izmēriem un tās transportēšanu.

Pievērsiet uzmanību, ka maksa par bagāžu netiek atlīdzināta!

Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas un bagāžas normas ir spēkā tikai tad, ja visus Jūsu rezervācijā iekļautos lidojumus izpilda airBaltic. Tas nozīmē, ka ja lidojumu operē cita lidsabiedrība, tad stājas spēkā attiecīgās aviokompānijas bagāžas pārvadāšanas noteikumi.