Aviobiļetes cenā tiek iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg ar izmēriem 55 x 40 x 23 cm, šo bagāžu ir jānovieto zem pasažiera sēdekļa. Klāt var paņemt sieviešu vai portatīvā datora somu ar izmēriem 40 x 35 x 12.
Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā. Katrs pasažieris var reģistrēt 1 bagāžas vienību (līdz 23 kg).
Saliekamos bērna ratus var pārvadāt bezmaksas.
Par papildu samaksu var pārvadāt šādus priekšmetus: slēpošanas, snovborda un sērfošanas inventāru līdz 45 kg, velosipēdus (jābūt iepakotiem velosipēdu pārvadāšanas apvalkā, jābūt noņemtiem riteņiem un pedāļiem, stūrei jābūt pagrieztai paralēli velosipēda virzienam, vai jābūt iepakotiem kartonā kastē un kuru riteņiem ir izpūsts gaiss).
Drīkst pārvadāt šādus dzīvniekus: suņus un kaķus kā pasažieru bagāžu salonā vai gaisa kuģa bagāžas nodalījumā, ievērojot šādus nosacījumus:
  • pārvadātajiem dzīvniekiem jābūt vakcinācijas grāmatām un attiecīgiem veterinārārsta sertifikātiem, ņemot vērā izbraukšanas valsts, galamērķa valsts, kā arī tranzīta ostu noteikumus
Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.