Lufthansa bagāža

Lufthansa bagāža sadaļā Jūs varat atrast informāciju par bagāžas politiku. Lai iepazītos ar Jums nepieciešamo informāciju, uzklikšķiniet un vajadzīgo sadaļu!

Aviobiļetes cenā tiek iekļauta lielā rokas bagāža līdz 8 kg ar izmēriem 55 x 40 x 23 cm. Atkarībā no lidošanas klasēm rokas bagāžas skaits mainās. Rokas bagāžas vietā Jūs varat paņemt, piemēram, čemodānu ar riteņiem, salokāmos bērna ratiņus vai salokāmu tērpa aizsargmaisu. Salokāmā tērpa aizsargmaisa izmēri nedrīkst pārsniegt 57 x 54 x 15 cm.

Kā arī lidmašīnas salonā var paņemt bezmaksas nelielu papildus bagāžas vienību (maks. 30 x 40 x 10 cm, piemēram, rokassomiņa vai klēpjdatora soma)

Rokas bagāžā Jums ir iespēja pārvadāt kompaktu lietussargu, toties spieķa tipa vai pludmales lietussargu ienest lidmašīnas salonā ir aizliegs.

Nododamā bagāža līdz 23 kg ir maksas pakalpojums, dažos reisos tā var būt iekļauta jau biļetes cenā.

Pasūtīt reģistrējamo (nododamo) bagāžu Jūs varat aviobiļešu rezervēšanas brīdī. Pēc rezervācijas veikšanas reģistrēto bagāžu ir iespējams pasūtīt, sazinoties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Ceļojot ar zīdaini (8 dienas – 23 mēneši) papildus Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt vienu priekšmetu: pārnēsājama bērnu gultiņa, bērnu sēdeklītis vai saliekamie ratiņi katram bērnam.

Sporta inventāra pārvadāšana ir maksas pakalpojums. Pievērsiet uzmanību sporta aprīkojuma lieluma ierobežojumiem: maksimālais garums ir 315 cm, maksimālais svars ir 32 kg.

Lai pasūtīt sporta inventāra transportēšanu, lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Mūzikas instrumentus, kuri nepārsniedz 55 x 40 x 23 cm, drīkst ņemt lidmašīnas salonā bezmaksas. Izņēmuma gadījumos, atkarībā no gaisa kuģa slodzes koeficienta un gaisa kuģa tipa, instrumentus, kas nedaudz pārsniedz norādītos izmērus, var pārvadāt salonā, ja tie ir novietoti atsevišķā bagāžas uzglabāšanas vietā virs jūsu sēdekļa. Lūdzu, saprotiet, ka šajā gadījumā nevar garantēt transportēšanu salonā. Šī iemesla dēļ ir jāpārliecinās, ka mūzikas instrumentu vajadzības gadījumā ir gatava pārvadāšanai kā reģistrētu bagāžu.

Par papildu samaksu mūzikas instrumentu varat pārvadāt salonā kā atsevišķā sēdvietā, ja tā izmērs un svars nepārsniedz:

  • 155 x 42 x 25 cm, mūzikas instrumentiem, kurus pārvadā stāvus stāvoklī.
  • 110 x 42 x 50 cm, mūzikas instrumentiem, kuru pārvadāšana ir piestiprināta krēslā.

Maksimālais mūzikas instrumentu svars pārvadāšanai salonā ir 75 kg.

Lai pasūtīt mūzikas instrumenta transportēšanu, lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Dzīvnieku pārvadāšana ir maksas pakalpojums. Atkarībā no dzīvnieka sugas veida, tā svara un lieluma, kā arī dažādās valstīs spēkā esošajiem noteikumiem, to par samaksu var pārvadāt kā papildu rokas bagāžu pasažieru salonā vai kā papildu bagāžu gaisa kuģa kravas nodalījumā, ar gaisu kondicionētāju.

Var lidot ar suņiem-pavadoņiem, obligāti līdzi jābūt sava suņa-pavadoņa ceļošanas dokumentiem, kuriem jāatbilst tās valsts noteikumiem, uz kuru plānojat ceļot.

Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm. Zāles un īpašu pārtiku (piemēram, zīdainim) ir atļauts pārvadāt bez plastmasas maisiņa – tie jāuzrāda arī pārbaudei drošības kontrolpunktos.

 

Meklēt lētas aviobiļetes