Norwegian Airlines bagāža – šeit jūs varat iepazīties ar bagāžas pārvadāšanas noteikumiem. Noklikšķiniet uz sadaļas, kura jūs interesē, lai iepazītos ar informāciju.

Rokas bagāžas izmērs ir 55 x 40 x 23 cm, maksimālais svars ir 10 kg vai 15 kg (atkarībā no biļetes veida). Turklāt jūs varat paņemt vienu priekšmetu 25 x 33 x 20 cm, tā var būt neliela rokassomiņa vai klēpjdators, kas ērti iederas zem pasažiera sēdekļa.
Par reģistrēto bagāžu saskaņā ar Norvēģijas noteikumiem tiek iekasēta maksa. Kopumā jūs varat pārvadāt līdz divām bagāžas vienībām, bet katras kravas svars nedrīkst pārsniegt 20 kg
Ja mazulis ir jaunāks par 2 gadiem, jūs varat bez maksas pārvadāt bērna ratus vai automašīnas sēdeklīti.
Sporta inventāru varat paņemt, samaksājot papildu transporta maksu. Pārvadāšanai ir atļauts šāds inventārs:
  • slēpes, snovborda un sērfošanas piederumi (jābūt īpaši iesaiņotiem)
  • velosipēdi ar svaru līdz 25 kg (jābūt iepakotiem velosipēdu pārvadāšanas apvalkā, jābūt noņemtiem riteņiem un pedāļiem, stūrei jābūt pagrieztai paralēli velosipēda virzienam, vai jābūt iepakotiem kartonā kastē un kuru riteņiem ir izpūsts gaiss)

Lidmašīnas salonā bez maksas varat paņemt nelielu mūzikas instrumentu (rokas bagāžas vietā) ar noteikumu, ka nepārsniedzat rokas bagāžas izmērus. Instrumenta izmēri var būt nedaudz lielāki nekā parastā rokas bagāža, bet tie nedrīkst pārsniegt standarta rokas bagāžas svaru un izmērus 90 x 35 x 20 cm.
Ja rīks ir lielāks par 90 x 35 x 20 cm, varat rezervēt atsevišķu sēdekli (maksimālais izmērs 140 x 46 x 30 cm). Tādus instrumentus kā ģitāras, basģitāras un čellu. Šis pakalpojums ir apmaksāts.

Jūs varat transportēt dzīvniekus uz Norvēģijas aviosabiedrībām. Lai uzzinātu konkrētu informāciju par dzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar aviosabiedrību.
Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.