Ryanair rokas bagāža

Var ņemt līdzi lidojumā (bez papildu maksas). Viens pasažieris var lidot ar divām rokas bagāžas vienībām (skat. attēlu). Maza izmēra rokas bagāžas vienība tiks pārvadāta lidmašīnas salonā, bet lielo būs bezmaksas jānodod lidmašīnas kravas nodaļā.

Pasažieriem ar prioritātes iekāpšanu joprojām būs atļauts ienest lidmašīnā abas rokas bagāžas vienības. Lai pasūtīt prioritātes iekāpšanu  lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Pasūtīt prioritātes iekāpšanu

Rokas bagāža – līdz 10 Kg

Rokas bagāžas izmēri – 20 x 40 x 55 cm

Papildus var paņemt somiņu 35x20x20 cm

​Zīdaiņiem (8 dienas – 23 mēneši), kas lido apgādātāju klēpī, rokas bagāža nav paredzēta, bet viņa aizbildņa bagāžas kopējais svars var būt uz +5 kg smagāks (bez papildu maksas). Divas rokas bagāžas somas kopā var svērt 15 kg nevis 10 kg.

UZMANĪBU! Maza izmēra instrumentus, kuri pārsniedz Ryanair rokas bagāžas standartus, var pārvadāt salonā, ja iepriekš ir rezervēta un apmaksāta nestandarta rokas bagāžas vieta. Rokas bagāžas vietu var pasūtīt biļešu rezervēšanas centrā pa tālruni +371 67 284 818.

Pasūtīt reģistrējamo (nododamo) bagāžu Jūs varat šeit, vai aviobiļešu rezervēšanas brīdī. Ryanair bagāžas cenas var apskatīties šeit.

Pirkt Ryanair bagāžu

Ryanair nododamā bagāža

Jūs varat izvēlēties – iegādāties bagāžu līdz  20 kg

1 pasažieris var iegādāties līdz 3 nododamās bagāžas vienībām

Bagāžu var pievienot rezervācijai arī pēc aviobiļešu iegādes

Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā (par papildus samaksu). Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk par 3 bagāžas vienībām (līdz 20 kg). Bagāžas reģistrācija iespējama aviobiļetes iegādes laikā internetā vai pēc tās pa tālruni +371 67284818 (ieteicams, ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma). Vēlākais, kad iespējams reģistrēt nododamo bagāžu, ir 4 stundas pirms izlidošanas.

Ja jūs ceļojat ar kompāniju (piemēram, ar draugu vai radinieku) – Jūs varat apvienot vai dalīties ar jūsu iegādāto bagāžas atļauto svaru. “Sadalīt bagāžu starp pasažieriem” ir iespējams, ja pasažieri ir iekļauti vienā lidojuma rezervācijā. Piemēram, ja divi draugi dodas ceļojumā (zem vienas rezervācijas) ar divām bagāžas vienībām līdz 20kg, viens no pasažieriem var paņemt somu, kas sver 25kg, savukārt cits pasažieris var paņemt bagāžas vienību ar maksimālu svaru – 15kg. Tādējādi maksimāli atļautais bagāžas svars 40 kg (20kg x2) nav pārsniegts.

Ceļojot ar zīdaini papildus Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt divus priekšmetus: parastos/dubultos bērnu ratiņus vai zīdaiņu slingu + bērnu auto sēdeklīti vai pārnēsājamo gultiņu. Jebkurš cits bērnu aprīkojums (līdz 20kg) skaitās “reģistrējama bagāža”.

UZMANĪBU! Ryanair lidmašīnās nav paredzēta vieta sporta un mūzikas iekārtu transportēšanai, taču tās var novietot bagāžas nodalījumā kopā ar reģistrējamo bagāžu par attiecīgu samaksu. Vienības svars nedrīkst pārsniegt 20kg (divriteņa svara limits 30 kg).