Ryanair bagāža

Ryanair bagāža sadaļā Jūs varat atrast informāciju par bagāžas politiku. Lai iepazītos ar Jums nepieciešamo informāciju, uzklikšķiniet un vajadzīgo sadaļu!

Aviobiļetes cenā tiek iekļauta mazā rokas bagāža līdz 10 kg ar izmēriem 40 x 25 x 20 cm, šo bagāžu ir jānovieto zem pasažiera sēdekļa. Ar prioritāro iekāpšanu Jūs varat paņemt divas rokas bagāžas – standarta 55 x 40 x 20 cm līdz 10 kg un mazā rokas bagāža 40 x 25 x 20 cm.

Lai pasūtīt prioritāro iekāpšanu,  lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

​Zīdaiņiem (8 dienas – 23 mēneši), kas lido apgādātāju klēpī, rokas bagāža nav paredzēta, bet viņa aizbildņa bagāžas kopējais svars var būt uz +5 kg smagāks (bez papildu maksas). Divas rokas bagāžas somas kopā var svērt 15 kg nevis 10 kg.

Rokas bagāžā Jums ir iespēja pārvadāt kompaktu lietussargu, toties spieķa tipa vai pludmales lietussargu ienest lidmašīnas salonā ir aizliegs.

Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā (par papildus samaksu). Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk par 3 bagāžas vienībām (līdz 20 kg). Vēlākais, kad iespējams reģistrēt nododamo bagāžu, ir 4 stundas pirms izlidošanas. Bagāžas reģistrācija iespējama aviobiļetes iegādes laikā internetā vai pēc tās pa sazinoties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Pasūtīt reģistrējamo (nododamo) bagāžu Jūs varat aviobiļešu rezervēšanas brīdī. Pēc rezervācijas veikšanas reģistrēto bagāžu ir iespējams pasūtīt, sazinoties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Ja jūs ceļojat ar kompāniju (piemēram, ar draugu vai radinieku) – Jūs varat apvienot vai dalīties ar jūsu iegādāto bagāžas atļauto svaru. “Sadalīt bagāžu starp pasažieriem” ir iespējams, ja pasažieri ir iekļauti vienā lidojuma rezervācijā. Piemēram, ja divi draugi dodas ceļojumā (zem vienas rezervācijas) ar divām bagāžas vienībām līdz 20kg, viens no pasažieriem var paņemt somu, kas sver 25kg, savukārt cits pasažieris var paņemt bagāžas vienību ar maksimālu svaru – 15kg. Tādējādi maksimāli atļautais bagāžas svars 40 kg (20kg x2) nav pārsniegts.

Ceļojot ar zīdaini (8 dienas – 23 mēneši) papildus Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt divus priekšmetus: parastos/dubultos bērnu ratiņus vai zīdaiņu slingu + bērnu auto sēdeklīti vai pārnēsājamo gultiņu. Jebkurš cits bērnu aprīkojums (līdz 20kg) skaitās “reģistrējama bagāža”.

Pasažieri, kuri papildus samaksājuši par sporta inventāra pārvadāšanu, drīkst transportēt šādus priekšmetus: slēpošanas, snovborda un sērfošanas inventāru līdz 20 kg (jābūt īpaši sapakotam); velosipēdi līdz 30 kg (jābūt iepakotiem velosipēdu pārvadāšanas apvalkā, jābūt noņemtiem riteņiem un pedāļiem, stūrei jābūt pagrieztai paralēli velosipēda virzienam, vai jābūt iepakotiem kartonā kastē un kuru riteņiem ir izpūsts gaiss).

Lai pasūtīt sporta inventāra transportēšanu, lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Pasažieri, kuri ir iegādājušies papildus sēdvietu, var paņemt līdzi uz salonu 1 maza izmēra mūzikas instrumentu ar maksimālo garumu līdz 80 cm un svaru līdz 20 kg. Šādi instrumenti ir: ģitāra, basģitāra, vijole un citi. Papildus sēdvietu mūzikas instrumentam var pasūtīt biļešu rezervēšanas centrā pa tālruni +371 67 284 818.

Lai pasūtīt mūzikas instrumenta transportēšanu, lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

Lidmašīnas salonā nav atļauts ievest dzīvniekus, izņemot suņus-pavadoņus. Līdzi jābūt sava suņa-pavadoņa ceļošanas dokumentiem, kuriem jāatbilst tās valsts noteikumiem, uz kuru plānojat ceļot.

Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.

 

Meklēt lētas aviobiļetes