Turkish Airlines bagāža

Turkish Airlines bagāža sadaļā Jūs varat atrast informāciju par bagāžas politiku. Lai iepazītos ar Jums nepieciešamo informāciju, uzklikšķiniet un vajadzīgo sadaļu!

Ekonomiskās klases pasažieri var pārvadāt vienu bezmaksas rokas bagāžas vienību līdz 8 kg (55x40x23 cm). Biznesa klases pasažierim rokas bagāža var būt divas somas.

Turkish Airlines biznesa klases pasažieriem atļauts paņemt līdzi 2 rokas bagāžas vienības (abas līdz 8 kg).

Viena bezmaksas nododama bagāža līdz 30 kg. Bagāžas vienību skaits Turkis Airlines reisos nav ierobežots.

Biznesa klases pasažieriem bezmaksas bagāžas maksimālais svars – līdz 40 kg; bērniem līdz 2 gadiem – bezmaksas bagāža līdz 10 kg + 1 saliekamie bērnu rati / bērnu rati (līdz 115 cm).

Papildus katram pasažierim pie iekāpšanas ir atļauta viena papildus bagāžas vienība, kas tika iegādāta Duty Free (beznodokļu zonā). Iegādājoties preces Duty Free veikalos, vienmēr saglabājiet pirkuma čeku!

Papildus bagāžu vienību var pasūtīt, sazinoties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodalu, vai aviobiļetes rezervēšanas brīdī.

Ekonomiskās klases biļetes cenā ietilpst:

30 kg nododamā bagāža
8 kg rokas bagāža
ēdināšana lidojuma laikā
reģistrācija (lidostā, online-reģistrācija)
nodevas

Ceļojot ar zīdaini (8 dienas – 23 mēneši) papildus Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt saliekamos bērna ratus.
Sporta inventāru gaisa kuģa kravas nodalījumā drīkst pārvadāt tikai kā reģistrētu bagāžu. Par ekipējumu, kas nav iekļauts sporta inventāra sarakstā, par speciālo bagāžas papildu maksa netiks iekasēta. Šādu aprīkojumu uzskata par reģistrētu bagāžu.
Sporta inventārs, kura svars pārsniedz 32 kg, jāsadala divās daļās, no kurām katra pārvadāšana tiek apmaksāta atsevišķi.
Rezervējot biļeti, jums jāinformē aviosabiedrība par sava sporta aprīkojuma lielumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka transportēšanas laikā viss aprīkojums ir jāiepako īpašā gadījumā, lai novērstu bojājumus. Reģistrēšanās laikā sporta piederumus nedrīkst novietot arī uz bagāžas jostas.
Mūzikas instrumentu pārvadāšanai salonā piemēro standarta noteikumus ceļojumam ar rokas bagāžu. Rokas bagāžās vietā līdzi var paņemt nelielu mūzikas instrumentu, piemēram, ģitāru. Ja tā izmēri (platums + garums + augstums) nepārsniedz 118 cm. Turklāt par maksu salonā var paņemt arī čellu. Platumam, garumam un dziļumam (kopā ar pārsegu) nevajadzētu pārsniegt izmērus 140 x 42 x 25 cm, un svaram jābūt 75 kg robežās.
Kaķus, suņus un mazus  putnus kā mājdzīvniekus var pārvadāt kajītē ar pasažieri. Ja jūsu mājdzīvnieks nepārsniedz 8 kg (kopā ar būri) un būris nepārsniedz 23 cm augstumu x 30 cm platumu x 40 cm garumu, to var ienest lidmašīnas salonā. Pasažiera pienākums ir nokārtot visu nepieciešamo dokumentāciju dzīvnieka pārvadāšanai, ieskaitot importa, eksporta un tranzīta dokumentus, kā arī veterināro sertifikātu un vakcinācijas apliecību.

Pasažieriem ar redzes traucējumu drīkst lidot kopā ar suņiem-pavadoņiem. Līdzi jābūt sava suņa-pavadoņa ceļošanas dokumentiem, kuriem jāatbilst tās valsts noteikumiem, uz kuru plānojat ceļot.

Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.