Ukrainian Airlines bagāža

Ukrainian Airlines bagāža sadaļā Jūs varat atrast informāciju par bagāžas politiku. Lai iepazītos ar Jums nepieciešamo informāciju, uzklikšķiniet un vajadzīgo sadaļu!

Aviobiļetes cenā tiek iekļauta standarta rokas bagāža 55 x 40 x 20 cm līdz 10 kg un mazā rokas bagāža līdz 5 kg ar izmēriem 40 x 30 x 10 cm, šo bagāžu ir jānovieto zem pasažiera sēdekļa.
Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā (par papildus samaksu). Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk par 2 bagāžas vienībām (līdz 23 kg).
Ceļojot ar zīdaini (8 dienas – 23 mēneši) papildus Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt bērna ratiņus vai vienu šūpulīti, vai vienu bērna sēdeklīti.
  • Zīdaiņi (bērni, kuri nav sasnieguši 2 gadu vecumu) var ceļot, sēdēdami klēpī. Ja ceļo divi bērni, kas jaunāki par 2 gadiem, lido kopā ar jums, otrajam bērnam jārezervē atsevišķa vieta.
  • Pārvadājot mazuļi vecumā līdz 2 gadiem atsevišķā vietā, noteikti nodrošiniet automašīnas sēdeklīti. To var izmantot arī bērnam, kas jaunāks par 3 gadiem, ar noteikumu, ka bērna svars nepārsniedz 18 kg.
  • Automašīnas sēdekļa maksimālie sēdekļa izmēri: 42 x 42 cm. Autosēdeklim jābūt aprīkotam ar siksnu bērna nostiprināšanai, jābūt atļaujai lietot to gaisa pārvadājumos, kā arī atbilstošas etiķetes esamību uz tā.
Katru atsevišķu sporta inventāra komplektu uzskata par vienu bagāžas vienību, kurai kopā ar atlikušo pasažiera reģistrēto bagāžu kopējā sēdvietu skaitā nevajadzētu pārsniegt noteikto bezmaksas bagāžas daudzumu. Katra sēdekļa / sporta aprīkojuma svars nedrīkst pārsniegt 23 kg.

Ja bezmaksas bagāža/sporta inventārs pārsniedz sēdvietu skaitu un / vai svaru no 23 kg līdz 32 kg, par sporta aprīkojumu jāmaksā saskaņā ar Ukrainian Airlines tarifiem.

  • Mūzikas instruments kā rokas bagāža – mūzikas instrumentu var pārvadāt, ja to var novietot uz plaukta vai zem pasažiera sēdekļa. Šajā gadījumā vienas vietas (kopā ar futlāru) izmēriem un svaram jāatbilst rokas bagāžas pārvadāšanas standartiem.
  • Mūzikas instruments kā reģistrētā bagāža – mūzikas instrumenta (ieskaitot futlāru) pārvadāšanai piemēro tos pašus bagāžas noteikumus un noteikumus par papildu bagāžas samaksu kā parastai bagāžai.
  • Mūzikas instruments papildus sēdvietā – par mūzikas instrumenta pārvadāšanu pasažiera sēdvietā jābūt iepriekš saskaņotam rezervācijas laikā, pakalpojumam jābūt apmaksātam. Maksimālais šādas bagāžas svars: 80 kg; maksimālie izmēri: augstums – 115 cm, garums – 65 cm, platums – 45 cm.
Var pārvadāt tikai suņus un kaķus – gan salonā (līdz 8 kg ar konteineru), gan kā reģistrēto bagāžu (līdz 75 kg ar konteineru).

Lidostas uz / no kurām aizliegta reģistrētās bagāžas pārvadāšana ar dzīvniekiem, kuru svars pārsniedz 32 līdz 75 kg: Bangkoka, Brisele, Viļņa, Vinnitsa, Dnipro, Dubaija, Zaporožje, Ivano-Frankivska, Ļvova, Ņujorka, Pekina, Prāga, Teherāna, Toronto, Čerņivci.

Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.