Šajā lapā Jūs varat atrast informāciju par bagāžas politiku. Lai iepazītos ar Jums nepieciešamo informāciju, uzklikšķiniet un vajadzīgo sadaļu!

Aviobiļetes cenā tiek iekļauta mazā rokas bagāža līdz 10 kg ar izmēriem 40 x 30 x 20 cm, šo bagāžu ir jānovieto zem pasažiera sēdekļa. Ar prioritāro iekāpšanu Jūs varat paņemt divas rokas bagāžas – standarta 55 x 40 x 23 cm līdz 10 kg un mazā rokas bagāža 40 x 30 x 20 cm.

Lai pasūtīt prioritāro iekāpšanu,  lūgums sazināties ar mums +371 67284818, info@avio.lv

​Papildus pasažieri var paņemt līdzi šādus priekšmetus: mēteli vai segu, mobilo tālruni, grāmatu vai žurnālu.

Rokas bagāžā Jums ir iespēja pārvadāt kompaktu lietussargu, toties spieķa tipa vai pludmales lietussargu ienest lidmašīnas salonā ir aizliegs.

Pasažieri ar bērniem, kas ir jaunāki par 2 gadiem — lidojuma laikā lietojamā pārtika, saliekamos ratus vai šūpulīti.

Pasažieri ar īpašām vajadzībām var paņemt salonā kruķus.

Ja rokas bagāžas lielums pārsniedz iepriekš norādītos izmērus, bagāža tiks transportēta kā reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) un par to tiks ņemta papildmaksa.

Jūs varat iegādāties bagāžu līdz 10, 23 vai 32 kg. Viens pasažieris var iegādāties līdz 6 nododamās bagāžas vienībām (maks. 10kg, 20kg vai 32kg) – 149 x 119 x 171 cm.

Bagāžu var pievienot rezervācijai arī pēc aviobiļešu iegādes

​Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā (par papildus samaksu). Katrs pasažieris var reģistrēt ne vairāk par sešām bagāžas vienībām – vienu 10 kg somu, divas 20 kg somas vai trīs 32 kg somas. Bagāžas reģistrācija (iegāde) ir iespējama aviobiļetes iegādes laikā internetā, sadaļā “Pirkt bagāžu” vai pa tālruni +371 67284818 (ieteicams, ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma).

Pasažieriem ar Wizz Air PRIORITY BOARDING privilēģijām

  • Ir tiesības paņemt 1 papildus vienību
  • Ir iespēja atteikties no rezervētās lielās rokas bagāžas un paņemt 1 reģistrējamo bagāžu, apmaksājot cenu starpību.

Ceļojot ar zīdaini papildu Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt divus priekšmetus: parastos/dubultos bērnu ratiņus vai zīdaiņu slingu + bērnu auto sēdeklīti vai pārnēsājamo gultiņu. Jebkurš cits bērnu aprīkojums (līdz 20kg) skaitās “reģistrējama bagāža”.

Pasažieri, kuri papildus samaksājuši par sporta inventāra pārvadāšanu, drīkst transportēt šādus priekšmetus: slēpošanas, snovborda un sērfošanas inventāru (jābūt īpaši sapakotam); velosipēdi (jābūt iepakotiem velosipēdu pārvadāšanas apvalkā, jābūt noņemtiem riteņiem un pedāļiem, stūrei jābūt pagrieztai paralēli velosipēda virzienam, vai jābūt iepakotiem kartonā kastē un kuru riteņiem ir izpūsts gaiss).

Pasažieri, kuri ir iegādājušies “lielo rokas bagāžu” var paņemt līdzi uz salonu 1 mūzikas instrumentu ar maksimālo garumu līdz 80 cm. Citu mūzikas instrumentu izmēri nedrīkst pārsniegt 40 x 23 cm. Ja instrumenta un tā futlāra izmēri nepārsniedz 55 x 40 x 23 cm, tad to var ienest salonā kā rokas bagāžu. Šādu instrumentu piemēri ir: vijole, flauta, klarnete, trompete, taure un citi.

Lidmašīnas salonā nav atļauts ievest dzīvniekus, izņemot suņus-pavadoņus. Līdzi jābūt sava suņa-pavadoņa ceļošanas dokumentiem, kuriem jāatbilst tās valsts noteikumiem, uz kuru plānojat ceļot.

Rokas bagāžā var paņemt šķidrumus (šķidruma konteinerus), kas nepārsniedz 100 mililitrus katrā. Šķidrumus ir jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 litra ietilpības plastikāta maisiņā 20 x 20 cm (šādu maisiņu var bezmaksas saņemt Avio.lv birojā, iegādājoties kādu no pakalpojumiem). Šo maisiņu ar šķidrumiem ir jāuzrāda lidostas darbiniekiem drošības kontroles laikā.