Olbija (Itālija), Hevīza-Balatona (Ungārija), Rijeka (Horvātija), Malta.

Rīga – Olbija (Itālija)

No Rīgas uz Olbiju airBaltic sāks lidot no 2013. gada 4.maija divreiz nedēļā. Lidojuma ilgums būs ap 3 stundām un 10 minūtēm, biļetes cena vienā virzienā būs no EUR 59.

Olbijas lidostas biznesa attīstības vadītāja, Stefānija Filigeda piebilda, ka “tā būs pirmā reize, kad būs pieejams tiešais reiss no Olbijas lidostas, Sardīnijā uz Baltiju, kas ir stratēģiski svarīgi Olbijas lidostai.”

Rīga – Hevīza-Balatona (Ungārija)

4.maijā airBaltic arī uzsāks lidojumus uz Hevīzu-Balatonu Hungārijā. Lidojumi tiks veikti sestdienās un ilgs ap divām stundām un divdesmit piecām minūtēm. Biļetes cena vienā virzienā sāksies no EUR 29.

Balatona un Hevīzas ezeri ir Ungārijas dārgumi un populārās iedzīvotāju un tūristu atpūtas vietas.

Rezervēt aviobiļetes

Rīga – Malta

11.maijā airBaltic plāno uzsākt lidojumus no Rīgas uz Maltu. Pasažieri varēs turp doties sestdienās un atgriešanas reiss būs agri no rīta svētdienās. Lidojumi ilgs ap trim stundām un četrdesmit minūtēm. Biļetes cena vienā virzienā būs no EUR 59.

Rīga – Rijeka (Horvātija)

Uz pilsētu Adrijas jūras piekrastē Rijeku airBaltic uzsāks lidojumus 2013.gada 6.jūnijā. Lidojumi tiks veikti ceturtdienās un ilgs ap divām stundām un divdesmit piecām minūtēm. Biļetes cena vienā virzienā būs no EUR 39.

Pēc airBaltic komercdirektora Mihaela Grimme vārdiem, aviokompānija jau šo ziemas sezonu palielinās lidojumu skaitu 12 maršrutos starp Rīgu un galamērķiem Eiropā un NVS, kur ir augsts pieprasījums pēc aviobiļetēm. Nākamajā vasarā airBaltic plāno atvērt sešus jaunus maršrutus.

AirBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

AirBaltic aviobiļetes var rezervēt Avio.lv mājaslapā, kur ir arī iespējams rezervēt viesnīcu un transfēru, pasūtīt un apmaksāt bagāžu, reģistrēties uz reisu, noformēt vīzas, apdrošināšanu, kā arī saņemt konsultāciju par interesējošiem Jūs jautājumiem.

Rezervēt aviobiļetes