Aviokompānija airBaltic uzsāks tiešos lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Abū Dabī (AAE).

Latvijas nacionālā lidsabiedrība sadarbībā ar Apvienoto Arābu Emirātu aviokompāniju Etihad Airways 2017. gada 29. oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī (lidostas kods: AUH).

No Rīgas uz Abū Dabī airBaltic veiks lidojumus četras reizes nedēļā ar Bombardier CS300 lidmašīnu. Lidojums ilgs sešas stundas un 15 minūtes.

No Izlido Uz Ielido Laiks ceļā Lidojumi tiek veikti
Rīga 23:55 Abū Dabī 7:45+1 5:50 pirmdiena, trešdiena, piektdiena, svētdiena
Abū Dabī 9:45 Rīga 14:00 6:15 pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena, sestdiena

airbaltic uz Abū Dabī

Meklēt aviobiļetes

Aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss norāda: „Mēs esam priecīgi atklāt lidojumus no Latvijas uz AAE ar mūsu jauno Bombardier CS300 lidmašīnu, kas spēj nolidot garākas distances un sasniegt lidostas, kuras mēs ar savu līdzšinējo floti nevarējām apkalpot. Mūsu sadarbība ar Etihad Airways nodrošinās ērtus savienojumus pasažieriem, kas ceļo no Baltijas lidostām uz Abū Dabī un citiem nozīmīgiem galamērķiem Austrālijā, Āzijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos, kā arī sniegs jaunas ceļošanas iespējas ceļotājiem no Abū Dabī, kuri dodas uz Eiropas un Skandināvijas lidostām. Abū Dabī ir stratēģisks aviācijas centrs Tuvajos Austrumos, un tādi slaveni tūrisma objekti kā Formula 1 un Ferrari World piesaistīs daudzus ceļotājus no Baltijas valstīm un Skandināvijas.”

Komentāri

Uzdot jautājumu