Avio.lv, sadarbībā ar Tez Tour ar prieku paziņo par jaunu ceļojumu galamērķi – Fuerteventuras salu (Kanāriju salas).

2017. gada ziemas sezonā Avio.lv piedāvās izdevīgus ceļojumus uz Fuerteventuru. Paredzēts, ka pirmie trīs čarterreisi tiks izpildīti 12., 19. un 26. februārī.

Uzziniet vairāk par ceļojumiem uz Kanāriju salām – zvaniet +371 67284818 vai rakstiet uz celojumi@avio.lv

Atgādināsim, visiem Avio.lv klientiem jau šobrīd ir iespēja iegādāties arī lētas aviobiļetes uz Fuerteventuru (lidojumi tiek veikti visa gada garumā. Lidojumus uz Fuerteventuru meklējiet šeit).

Kāpēc iegādāties ceļojumu uz Fuerteventuru?

Peldēšanas sezona salā ilgst visu gadu. Vidējā temperatūra jūlijā ir +27°C, bet janvārī ap +20°C. Ūdens temperatūra okeānā pie salas krastiem visu gadu ir aptuveni +20°C. Salai raksturīgi, ka pastāvīgi pūš vēji – tas salas klimatu padara ievērojami maigāku par to, kāds valda salīdzinoši netālajā Āfrikas piekrastē.

Ceļojumi uz Fuerteventuru

Fuerteventura ir ideāla vieta mierīgai un netraucētai pludmales atpūtai. Fuerteventurā ir pludmales ar gaišām, tīrām un smalkām smiltīm – šie liedagi stiepjas daudzu kilometru garumā un ir nekļūdīga Fuerteventuras vizītkarte un lepnums. Fuerteventuras pludmales, neapšaubāmi, ir labākās un garākās ne vien Kanāriju arhipelāgā, bet arī visā Atlantikā. Lielākā daļa salas krasta līnijas (340 km) ir pludmales ar baltām smiltīm, lielākoties civilizācijas neskartas. Savukārt noturīgais un pastāvīgais vējš ļāvis salai attīstīties par visā pasaulē slavenu un populāru sērfinga un dažādu tā paveidu centru. Jā, salas nosaukums – Fuerteventura – ir tiešā saistībā ar vēju, kurš appūš salu no visām pusēm: spāņu valodā vējš ir – el viento, bet fuerte nozīmē – spēcīgs. Tūrisms ir salīdzinoši jauns salas attīstības virziens. Fuerteventurā vēl nav akvaparku un citu tradicionālu modernā tūrisma atribūtu, taču atrast sadzīvē rimtāku un mierpilnāku salu arī nebūs viegli. Iedzīvotāju blīvums salā ir mazākais Kanāriju arhipelāgā – visa salas centrālā daļa praktiski ir neapdzīvota.

Uzziniet vairāk par ceļojumiem uz Kanāriju salām – zvaniet +371 67284818 vai rakstiet uz celojumi@avio.lv