Rudens – ideāls laiks lidojumam uz Maltu. Oktobra mēnesī ūdens vidējā temperatūra sasniedz pat 23°C.

Ja nav bijusi iespēja izmantot atvaļinājumu garajā un saulainajā, tomēr nu jau izgājušā Latvijas vasarā, iegādājies avio.lv lētās aviobiļetes un dodies uz saulaino un silto Maltu.

Aviobiļetes Rīga – Malta abos virzienos

Aviobiļetes Viļņa – Malta abos virzienos

Aviobiļetes Kauņa – Malta abos virzienos

Aviobiļetes Tallina – Malta abos virzienos

Rudens – ideāls laiks lidojumam uz Maltu. Oktobra mēnesī ūdens vidējā temperatūra sasniedz pat 23°C. Maltas krasta līniju pilnībā sedz pludmales – šeit var atrast pludmali jebkurai gaumei.

Saules mīļotāji, kuriem nepieciešams komforts, var izvēlēties kādu no smilšainajām pludmalēm, kur iespējams iznomāt zviļņus un saulessargus. Laiku var pavadīt patīkami gan peldoties tirkīzzilā ūdenī, gan baudot dažādus aktīvās atpūtas uz ūdens veidus – ūdensslēpošanu, vindsērfingu un citus.

Tie, kuri vēlas atpūsties no ikdienas rutīnas un burzmas, var izmēģināt sērfinga iemaņas akmeņainajās Maltas pludmalēs.

Malta

Maltas restorāni piedāvā plašu ēdienu klāstu, galvenokārt Vidusjūras un itāļu virtuvi. Lai arī uz kurieni jūs plānotu doties – uz Maltas Republikas galavspilsētu Valletu vai nelielu piekrastes ciematu – jūs bez problēmām varēsiet atrast restorānu, kur būs iespēja nobaudīt kā eksotiskus ēdienus, tā arī tradicionālas Maltas delikateses.

Lai pilnīgāk izjustu salas atmosfēru, iegriezieties kādā no mājīgajām kafejnīcām, lai nobaudītu tasi aromātiskas maltiešu kafijas. Kafejnīcu apmeklēšana un satikšanās ar draugiem – neiztrūkstoša sastāvdaļa nesteidzīgajā maltiešu dzīvē.

Malta ir neliela sala – Jūs ērti varat apmeklēt it visus iecienītākos tūrisma objektus, apvienojot atpūtu pludmalē ar Sv. Jāņa katedrāles vai Valletas pils (The Magisterial Palace of the Grandmaster) apskati. Ne mazāk interesantas un skaistas ir Mdina un Rabata – pilsētas, kas ir saglabājušas savu viduslaiku izskatu. Savukārt Maltas dienvidaustrumos atrodas viens no gleznainākajiem zvejnieku ciematiem – Marsasloku (Marsaxlokk).

Aviobiļetes Rīga – Malta abos virzienos

Aviobiļetes Viļņa – Malta abos virzienos

Aviobiļetes Kauņa – Malta abos virzienos

Aviobiļetes Tallina – Malta abos virzienos