Vēlies atpūsties no ikdienas? Dodies uz Barselonu! Tā piedāvā brīnumainus arhitektūras pieminekļus, ļauj iejusties slavenu personību kādreizējās gaitās, nobaudīt lieliskus Vidusjūras ēdienus un iepirkties vienā no dinamiskākajām Eiropas pilsētām!

Aviobiļetes Rīga – Barselona – Rīga no 135 EUR

Ceļojums uz 6 dienām (12.11 – 18.11) no 135 EUR
Ceļojums uz 6 dienām (06.11 – 12.11) no 141 EUR
Ceļojums uz 3 dienām (12.11 – 15.11) no 147 EUR

Aviobiļetes uz citiem datumiem >>

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Barselonu un apskati kādu no tās slavenākajām apskates vietām – Kolumba pieminekli, Sagrada Familia, Gaudi arhitektūras pieminekļus, Guelja parku un pili, Barselonetu, La Rambla – pilsētas galveno ielu, pilsētas Gotisko rajonu, Tibidabu kalnu, Pikaso muzeju un daudzus citus Barselonas brīnumus!

Barselona

Vēlies ceļot kopā ar draugiem?

Pavadi lieliskas brīvdienas draugu kompānijā! Iepazīsti Barselonu –  izjūti futbola kaislības, atpūties pilsētas pludmalē un piedzīvo neaizmirstamu naktsdzīvi.

Ietaupi vēl vairāk! Izmanto iespēju ceļot ar kombinēto lidojumu no Rīgas, lido no Viļņas vai Stokholmas un iegādājies lētas aviobiļetes!

Meklēt lētas aviobiļetes uz Barselonu

Pavadi skolēnu brīvdienas aizraujoši! Iegādājies lētas aviobiļetes visai ģimenei uz Barselonu un pavadi brīvdienas vienā no aizraujošākajām Eiropas pilsētām! Satriecošā arhitektūra, muzeji un mākslas vide padara Katalonijas galvaspilsētu par kultūras metropoli, savukārt aktīvā naktsdzīve, greznas viesnīcas, dizaineru veikali un smalki restorāni piesaista daudz tūristu no visām pasaules malām. Dodoties turp ar bērniem, vari izmantot arī daudzas citas atpūtas iespējas!

Ceļojums uz 6 dienām (12.11 – 18.11) no 135 EUR
Ceļojums uz 6 dienām (06.11 – 12.11) no 141 EUR
Ceļojums uz 3 dienām (12.11 – 15.11) no 147 EUR

Aviobiļetes uz citiem datumiem >>

Barselona ir draudzīga pilsēta bērniem – ģimenes var pavadīt laiku Barselonas pludmalē, doties apskatīt pilsētu, baudīt vietējos ēdienus, apmeklēt vienu no lielākajiem akvārijiem Eiropā, strūklaku gaismas un mūzikas šovu, Citadeles parku un zoodārzu, turklāt visa ģimene var iepirkties vietējos tirdziņos. Izmanto iespēju ceļot izdevīgi ar visu ģimeni!

Lētas aviobiļetes

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Barselonu laicīgi!

Lieliska iespēja, ceļojot ar bērniem – iegādājies aviobiļetes airBaltic tiešajam reisam Rīga – Barselona vai Wizz Air tiešajam reisam Viļņa – Barselona un ceļo bez raizēm!