Amsterdama ir izklaides iespēju pilna – šeit atradīsiet laika pavadīšanas iespējas jebkurai gaumei!

Aviobiļetes Rīga – Amsterdama no 116 EUR

Aviobiļetes Viļņa – Amsterdama no 219 EUR

Aviobiļetes Tallina – Amsterdama no 277 EUR

Ko darīt Amsterdamā?

Apmeklējiet vietējās kafejnīcas, restorānus, Amsterdamas slavenākās apskates vietas un lieliski pavadiet laiku kopā ar draugiem.
Viena no slavenākajām pilsētas vietām ir Sarkano lukturu iela (De Wallen), kas ir unikāla visas Eiropas mērogā. Plaši atpazīstami ir arī kafijas veikaliņi, kuros daudzi tūristi labprāt pavada laiku, nobaudot tikai Amsterdamā atrodamās uzkodas. Amsterdama pasaulē ir pazīstama kā viena no bohēmiskākajām pilsētām un šo titulu veiksmīgi turpina saglabāt.

Unikāla atmosfēra

Amsterdama piesaista tūristus no visas pasaules ne tikai ar saviem kafijas veikaliņiem, muzejiem un Sarkano lukturu ielu, bet arī tās kanālu sistēmu, kurā lielākie kanāli ir Prinsengracht, Herengracht, Keizersgracht un Singel. Pilsētā ir vairāk kā 600 tiltu – izbaudiet pastaigu pār kādu no tiem!
Pa Amsterdamas mazajām ieliņām visērtāk ir pārvietoties ar velosipēdu – šī pilsēta ir viena no velosipēdistiem draudzīgākajām pilsētām pasaulē. Statistika rāda, ka Amsterdamā ir ap 800 000 velosipēdu, turklāt Amsterdamas iedzīvotāju skaits ir tikai mazliet lielāks – 801 847 cilvēki.

Amsterdamas muzeji

Nevajadzētu aizmirst – lai gan Amsterdama asociējas ar lielāku brīvību kā citas Eiropas pilsētas, tā ir arī Nīderlandes galvaspilsēta un viena no Eiropas kultūras metropolēm. Rembranta dzimtajā pilsētā atrodas liels muzeju skaits, no kuriem paši slavenākie ir Vincenta van Goga muzejs, Nacionālais muzejs (Rijksmuseum), Rembranta muzejmāja un Tiso kundzes Vaska figūru muzejs. Amsterdamā ir liela muzeju dažādība – to vidū ir arī kaķu muzejs (De Kattenkabinet) un somiņu muzejs (Tassenmuseum Hendrikje).

Aviobiļetes Rīga – Amsterdama no 116 EUR

Aviobiļetes Viļņa – Amsterdama no 219 EUR

Aviobiļetes Tallina – Amsterdama no 277 EUR