Ibica – ballīšu paradīze Baleāru salās!

Lētas aviobiļetes Rīga – Ibica – Rīga no €155!

Baleāru salas atrodas Vidusjūrā, starp Spānijas un Āfrikas krastiem. Ibicas sala (pazistamā arī kā Eivisa vai Ivisa) ir tūristu iecienītākā sala Spānijai piederošo Baleāru salu vidū un katru gadu tajā ierodas liels skaits tūristu, kuri apmeklē tās izslavētos naktsklubus un laiskojas brīnišķīgajās pludmalēs ar tirkīzzilo ūdeni. Ibica (šis nosaukums ir gan pašai salai, gan vienai no uz tās esošajām pilsētām) visā pasaulē asociējas ar ballītēm, jautrību un brīvdienu atmosfēru. Un ne bez iemesla – cilvēkiem šeit patiešām ir brīvdienu noskaņojums, turklāt arī uz šo slaveno galamērķi iespējams aizlidot par patīkamām cenām.


(skatīties zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Lētas aviobiļetes Viļņa – Ibiza (Ibica) – Viļņa no 147 EUR
(skatīties zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Ibica (Ivisa)

Lai arī sauļošanās, pastaigas pa bruģētajām pilsētiņas ielām un iepirkšanās vietējos veikalos dienas laikā ir ļoti interesantas nodarbes, īstā jautrība Ibicā sākas naktī. Ibica līdz ar elektroniskās mūzikas parādīšanos ir kļuvusi par pasaules modernās deju mūzikas Meku, tajā regulāri uzstājas pasaules labākie dīdžeji un pati sala ir mājvieta klubu mīļotājiem no visas pasaules.

Ibicā ir divas ievērojamas pilsētas – Sanantonio un galvaspilsēta Ibica. Sanantonio atrodas salas ziemeļu pusē, tā ir jaunāka un rūpnieciskāka, savukārt Ibica ir vēsturiskāka, ar labi saglabājušos vecpilsētu, veco zvejnieku pilsētas daļu, cietoksni kalnā un katedrāli. Sanantonio pilsētā galvenā loma ir atvēlēta līcim – tā vidū atrodas jahtu piestātne un apmēram 2 km garumā gar krastu atrodas viesnīcas, bāri un klubi, sākot ar Cafe Del Mar rietumos, kuru katram klubu kultūras cienītājam noteikti vajadzētu apmeklēt un, dzerot kokteili, sagaidīt slaveno Ibicas saullēktu, un beidzot ar vidēji lieliem klubiem līča austrumos.

Lēti lidojumi uz Ibicu
Cala d’Hort pludmale, Ibica

Kā nokļūt Ibicā?

Iegādāties lētas aviobiļetes un izplānot nedēļas nogali Baleāru salās ir vienkārši – lielā pieprasījuma dēļ lēti lidojumi uz Baleāru salām nav retums. Savukārt tiem, kuri vēlas ietaupīt papildus, jāapsver lētu aviobiļešu iegāde uz kādu no Spānijas lielajām lidostām – ja dodaties uz Ibicu no Spānijas, jūs varat izmantot prāmi un baudīt Vidusjūras skatus.

Ko sagaidīt no Ibicas?

  • Pilnīgi noteikti – ballītes. Ibica ir slavena ar tās klubiem – Pacha, Space, Cafe Del Mar un citiem
  • Lai arī vairāk pazīstama ar tās vētraino nakts dzīvi, Ibica ir piemērota arī ģimenes atpūtai, jo brīnišķīgās pludmales, ūdenssporta iespējas un mierīgās viesnīcas ir piemērotas arī ģimenēm ar bērniem
  • Šai salai īpašu šarmu piešķir tās mazie izmēri – visi apskates objekti un atpūtas vietas ir viegli sasniedzamas. Pat ar velosipēdu ir iespējams apbraukt gandrīz visu salu
  • Gaisa temperatūra ziemā reti paslīd zem 20 grādiem pēc Celsija skalas
  • Nacionālā virtuve – noteikti nogaršojiet zivis un jūras produktus! Tāpat šeit lielā cieņā ir gliemenes, truša gaļa, sieri un Spānijas slavenie vīni, turklat katrā reģionā ir arī savas liķiera šķirnes.

Lētas aviobiļetes Rīga – Ibiza (Ibica) – Rīga no 155 EUR
(skatīties zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Lētas aviobiļetes Viļņa – Ibiza (Ibica) – Viļņa no 147 EUR
(skatīties zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Kā nopirkt aviobiļetes uz Ibicu Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Ibicu Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot lidostas kodu “IBZ” vai “Ibiza” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes. Ja vēlaties, apskatiet atlasītos lidojumu variantus zemo cenu kalendārā.

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties lētas aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinieties ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemojiet avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaidiet garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – parakstieties avio.lv jaunumu saņemšanai!