Vēlies atpūsties no ikdienas? Dodies uz Barselonu! Tā piedāvā brīnumainus arhitektūras pieminekļus, ļauj iejusties slavenu personību kādreizējās gaitās, nobaudīt lieliskus Vidusjūras ēdienus un iepirkties vienā no dinamiskākajām Eiropas pilsētām!

Lētākie lidojumu varianti no Rīgas uz Barselonu
Rīga - Barselona 28.02 Pie 52 €
Rīga - Barselona 30.03 Pir 52 €
Rīga - Barselona 27.03 Pie 56 €
Rīga - Barselona 11.05 Pir 65 €
Rīga - Barselona 23.03 Pir 67 €
Rīga - Barselona 08.05 Pie 69 €

(meklēt aviobiļetes uz Barselonu uz Jūsu datumiem vai apskatīt Avio.lv atlasītos variantus)

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Barselonu un apskati kādu no tās slavenākajām apskates vietām – Kolumba pieminekli, Sagrada Familia, Gaudi arhitektūras pieminekļus, Guelja parku un pili, Barselonetu, La Rambla – pilsētas galveno ielu, pilsētas Gotisko rajonu, Tibidabu kalnu, Pikaso muzeju un daudzus citus Barselonas brīnumus!

Barselona

Lētākie lidojumi no Rīgas uz Barselonu (turp-atpakaļ)
Rīga - Barselona 14.02 Pie 115 €
Rīga - Barselona 03.04 Pie 120 €
Rīga - Barselona 26.02 Tre 133 €
Rīga - Barselona 10.03 Otr 134 €
Rīga - Barselona 04.03 Tre 136 €

Vēlies ceļot kopā ar draugiem?

Pavadi lieliskas brīvdienas draugu kompānijā! Iepazīsti Barselonu –  izjūti futbola kaislības, atpūties pilsētas pludmalē un piedzīvo neaizmirstamu naktsdzīvi.

Ietaupi vēl vairāk! Izmanto iespēju ceļot ar kombinēto lidojumu no Rīgas, lido no Viļņas vai Stokholmas un iegādājies lētas aviobiļetes!

Meklēt lētas aviobiļetes

Iegādājies lētas aviobiļetes visai ģimenei uz Barselonu un pavadi brīvdienas vienā no aizraujošākajām Eiropas pilsētām! Satriecošā arhitektūra, muzeji un mākslas vide padara Katalonijas galvaspilsētu par kultūras metropoli, savukārt aktīvā naktsdzīve, greznas viesnīcas, dizaineru veikali un smalki restorāni piesaista daudz tūristu no visām pasaules malām. Dodoties turp ar bērniem, vari izmantot arī daudzas citas atpūtas iespējas!

Aviobiļetes uz Jūsu datumiem

Barselona ir draudzīga pilsēta bērniem – ģimenes var pavadīt laiku Barselonas pludmalē, doties apskatīt pilsētu, baudīt vietējos ēdienus, apmeklēt vienu no lielākajiem akvārijiem Eiropā, strūklaku gaismas un mūzikas šovu, Citadeles parku un zoodārzu, turklāt visa ģimene var iepirkties vietējos tirdziņos. Izmanto iespēju ceļot izdevīgi ar visu ģimeni!

Lētas aviobiļetes

Pludmales Barselonā

Barselona ir ne tikai kultūras mantojums, bet arī brīnišķīgas bezmaksas pludmales. Vispazīstamākā pilsētas pludmale ir Barseloneta, kura atrodas gandrīz pašā pilsētas centrā. Ir arī pludmales aktīvās atpūtas cienītājiem, kur var nodarboties ar sērfošanu un ar citām interesantām lietām.

Naktsmītnes Barselonā

Lidojot uz Barselonu, parūpējies par viesnīcas rezervēšanu laicīgi. Rezervējot viesnīcu vai apartamentus pēdējā brīdī, Jūs var ievērojami pārmaksāt! Atrast viesnīcu Barselonā var, piemēram, šeit.

Kādas aviokompānijas lido uz Barselonu no Rīgas?

Uz Barselonu no Rīgas lido vairākas aviokompānijas, ieskaitot zemo cenu lidsabiedrības – iegādājies aviobiļetes Wizz AirVueling vai airBaltic tiešajam reisam Rīga – Barselona vai tiešajam reisam Viļņa – Barselona un ceļo bez raizēm!

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Barselonu laicīgi!