Lisabona neietilpst Eiropas populārāko tūrisma pilsētu sarakstā, lai gan tā tik tiešām ir neatkārtojama un vienreizēja pilsēta. Lisabona spēj Jums sniegt visu, kas nepieciešams lieliskam ceļojumam – romantiskus saulrietus okeāna krastā, lielu vēsturisko apskates objektu daudzumu, skaistu arhitektūru, izsmalcinātu virtuvi, kā arī plašas izklaides iespējas.

Lētas aviobiļetes

Lisabona ir Eiropas galvaspilsēta, kura atrodas vistālāk uz rietumiem. Tā ir izvietota uz septiņiem kalniem Pireneju pussalas dienvidrietumu piekrastē – no turienes paveras neaizmirstams skats uz Atlantijas okeānu un izbaudīt pasakaino skatu var arī kādā no daudzajiem piekrastes restorāniem.

Atrodoties Portugālē, noteikti izmantojiet iespēju gūt prieku no visiem sērfošanas veidiem. Labs vējš un viļņi Jums ir garantēti!

Pārvietojoties pa Lisabonu ar senlaicīgajiem tramvajiem, noteikti apskatiet tādas pazīstamas vietas kā Belenas torni (Torre de Belém), Lielo atklājumu pieminekli (Padrão dos Descobrimentos), slaveno liftu Elevador de Santa Justa, 25. aprīļa tiltu, Tirdzniecības laukumu (Praça do Comércio) un, protams, Jēzus Kristus statuju Almadā.

Neatkārtojamu šarmu pilsētai piešķir unikālā arhitektūra, kas sevī ietver vairākus stilus – romāniku, gotiku, manuelino un baroku.

Protams, ceļojot uz Lisabonu, nevar iztikt bez restorānu apmeklēšanas. Pateicoties ģeogrāfiskajam novietojumam, portugāļu virtuve ir bagāta ar jūras produktiem, pie kuriem Jums noteikti pasniegs fantastisku vīnu, kas izgatavots no vietējām vīnogu šķirnēm.