Sakārtotā infrastruktūra, labs ģeogrāfiskais novietojums un zemo cenu aviokompāniju pārpilnība padara Viļņas lidostu par izcilu izvēli lētiem lidojumiem uz Eiropu.

Lai gan Ryanair turpina samazināt reisu skaitu no Rīgas lidostas, zemo cenu aviokompānijas Ryanair un Wizz Air veic aizvien vairāk tiešo reisu no Viļņas un Kauņas, to skaitā arī virzienos, kuri nav pieejami no Rīgas. Ryanair un Wizz Air piedāvā lētus lidojumus no Viļņas uz tādām pilsētām kā Londona, ParīzeOslo, Dublina, Alikante, Antālija, Barselona, Laspalmasa de GrankanārijaMalagaTelaviva un daudzām citām.

Nokļūt līdz Viļņas lidostai ir vienkārši!

Katru dienu no Rīgas uz Viļņu kursē Lux Express‎ un Ecolines autobusi, kas nogādā pasažierus no Rīgas autoostas uz Viļņas autoostu apmēram 4 stundu laikā. Autobusu biļetes meklējiet šeit.

Ja vēlaties nokļūt uz Viļņas lidostu pa tiešo, uzņēmums Flybus piedāvā transfēra pakalpojumus no Rīgas lidostas uz Viļņas lidostu. Šie autobusi kursē saskaņā ar Ryanair un Wizz Air lidojumu sarakstu, kas ir pieejams Flybus mājaslapā.

Viļņas starptautiskā lidosta atrodas septiņus kilometrus uz dienvidiem no Viļņas centra – Jums nebūs nekādu grūtību nokļūt līdz lidostai!

Ērta infrastruktūra

Ātruma ierobežojums Lietuvas ātrgaitas šosejā ir 130 km/h, tāpēc pie stūres pavadītais laiks paies nemanot un Jūs ērti nokļūsiet līdz lidostai, ceļā gūstot baudījumu no Lietuvas dabas. Atšķirībā no autobusa, kas kursē pēc saraksta, ar mašīnu Jūs varat doties uz Viļņas lidostu jebkurā laikā – autoparks atrodas netālu no lidostas, un, tāpat kā lidosta, strādā visu diennakti.

Iebraucot autostāvvietās, kuras atrodas blakus lidostai, drošības kameras ieraksta automašīnas numuru un paceļ automātisko barjeru. Autostāvvietas pakalpojumus Viļņas lidostas tuvumā apmaksā par faktisko autostāvvietā pavadīto laiku. Visas stāvvietas ir aprīkotas ar videonovērošanas kamerām.

Automašīnas novietošanas cena ir atkarīga no izvēlētās zonas autostāvvietā un ir no 19 LTL līdz 90 LTL diennaktī. Autostāvvietas vietu var apmaksāt mūsu mājaslapā biļešu rezervēšanas laikā.

Lētas biļetes no Viļņas

Lai uzzinātu vairāk par aviobiļešu iegādi vai lidostām, sazinieties ar Avio.lv atbalsta dienestu +371 67 284 818 vai rakstot uz info@avio.lv