Lētas aviobiļetes Viļņa – Berlīne jau ir pieejamas Avio.lv mājas lapā no 30 EUR!

Zemo cenu aviokompānija Ryanair paziņoja par lidojumu uzsākšanu no Viļņas uz Berlīni (lidosta Schoenefeld) 2016. gada 1. novembrī! Lidojumi uz Berlīnes lidostu un atpakaļ uz Viļņu tiks veikti 3 reizes nedēļā (otrdienās, ceturtdienās un sestdienās). Lidojumi no Berlīnes uz Viļņu arī tiks veikti 3 reizes nedēļā (otrdienās, ceturtdienās un sestdienās).

Lētas aviobiļetes uz Berlīni no Viļņas jau ir pieejamas Avio.lv lapā!

Pirkt lētas aviobiļetes uz Berlīni no 30 EUR
(meklēt biļetes uz Jūsu datumiem)

Uz kādu Berlīnes lidostu lido Ryanair?

Aviokompānija Ryanair veic lidojumus uz vienu no divām Berlīnes lidostām – lidostu Šēnefelde (Schoenefeld, kods – SXF). Šēnefeldes lidosta (Berlin-Schönefeld; lidostas kods – SXF) atrodas Berlīnes dienvidos, 18 kilometru attālumā no Berlīnes centra.

Kā nokļut no Berlīnes lidostas Šēnefelde uz Berlīnes centru?

Lidostas tuvumā atrodas dzelzceļa stacija Berlin Schönefeld Flughafen. No Berlīnes lidostas uz pilsētas centru un no Berlīnes centra uz Šēnefeldes lidostu var nokļūt ar vilcieniem – uz Šēnefeldes lidostu (SXF) kursē elektrovilcieni S9 un S45. Uz lidostu var nokļūt arī ar AirportExpress vilcienu (kursē uz Berlīnes centru bez pieturām).

Vēl viens variants, kā var ērti nokļūt uz Šēnefeldes lidostu (no Šēnefeldes lidostas) – ar BVG autobusu līnijas autobusiem Nr. 162 un 171.

Bez tam, X7 autobusi nodrošina lidostas savienojumu ar Berlīnes metropolitenu (stacija “Rudow”, līnija U7).

Kā nopirkt aviobiļetes uz Berlīni (SXF) Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Berlīni Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot “BER” vai “Berlīne” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes uz vienu no Berlīnes lidostām. Ja vēlaties lidot tieši uz Šēnefeldes lidostu, ievadiet lidostas kodu – SXF laukā “Ielodošanas pilsēta”.

aviobiļetes uz Šēnefeldi Schoenefeld

Pirkt biļetes uz Berlīni no Viļņas

Kurās dienās Ryanair lido uz Berlīni?

Ryanair veiks lidojumus no Viļņas uz Berlīni 3 reizes nedēļā (otrdienās, ceturtdienās un sestdienās). Lidojuma ilgums – 1 stunda 40 minūtes. 2016. gadā aviokompānija Ryanair veiks lidojumus no Berlīnes uz Viļņu plkst. 13:25 (13:25 – 16:05) un plkst. 16:30 no Viļņas uz Berlīni (16:30 – 17:10)*.
*Lidojumu grafiks var mainīties.

Kādas aviokompānijas lido uz Berlīni?

Uz Berlīni lido tādas aviokompānijas kā Air Berlin, Lufthansa, Brussels Airlines, airBaltic, Aeroflot, Austrian Airlines, Finnair, Air France, SAS, un zemo cenu lidsabiedrība Ryanair. Vairums aviokompāniju lido no Rīgas uz Tēgeles lidostu (TXL).

No Rīgas uz Berlīni bez pārsēšanās lido aviokompānijas airBaltic un Ryanair. Uz Šēnefeldi no Rīgas lido tikai Ryanair.

Komentāri

Uzdot jautājumu