Lēti lidojumi no Rīgas uz dažādiem galamērķiem

Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

Ikviens, kurš plāno ceļot vai doties biznesa braucienā, izmantojot aviokompāniju pakalpojumus, vēlas arī noskaidrot, kā lidot lētāk. Dažkārt tādu lidojumu meklēšana var aizņemt daudz laika, taču ne tad, ja izmantosiet Avio.lv pakalpojumus. Ar Avio.lv ātri un vienkārši varēsiet atrast lētas biļetes lidojumiem, ietaupīto laiku un līdzekļus tērējot citiem – daudz svarīgākiem mērķiem.

Rezervējiet biļetes lidojumiem lētāk

Izmantojiet unikālu iespēju rezervēt biļetes vēl lētāk! Avio.lv lidojumu meklētājs sniedz informāciju par visu aviokompāniju lidojumiem un biļetēm uz visiem galamērķiem no jebkuras vietas pasaulē – tur atrodami ne tikai lēti lidojumi no Rīgas, bet arī Viļņas, Kauņas un citām lidostām Eiropā un ārpus tās.

Avio.lv sadarbojas ne tikai ar labāk zināmākajām aviokompānijām (airBaltic, Ryanair, Wizz Air, Norwegian), bet arī vairākiem simtiem citu lidsabiedrību no visas pasaules. Tas nozīmē – mūsu klientiem tiek piedāvāti lēti aviolidojumi, ko nav iespējams atrast nekur citur. Mēs priecājamies informēt klientus par iespējām lidot lēti un nodrošinām teicamu servisu un profesionālu atbalstu 24 stundas diennaktī.

Mūsu mājaslapā iespējams reģistrēties lidojumam (online chek-in), iepazīties ar aviokompāniju bagāžas pārvadāšanas noteikumiem un saņemt atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem par lidojumiem, aviobiļetēm un to iegādi.

Rezervējot lidojumu biļetes mūsu sistēmā, var izvēlēties piemērotāko apmaksas veidu – ar bankas karti, pārskaitījumu, banklink vai skaidrā naudā mūsu birojā.

Avio.lv – Tavs palīgs, plānojot ceļojumu

Mēs rūpējamies par klientu ērtībām, piedāvājot ne tikai izdevīgas lidojumu biļetes, bet arī palīdzību viesnīcu vai citu apartamentu rezervēšanā, apdrošināšanas, vīzu un transfēru noformēšanā. Nodrošinām gatavu ceļojumu piemeklēšanu.

Plānojot atvaļinājumu, nepalaidiet garām īpaši mūsu klientiem sagatavotos pēdējā brīža piedāvājumus. Arī tā ir iespēja lēti lidot uz eksotiskiem galamērķiem un piepildīt ne vienu vien skaistu sapni. Tāpat tiek rīkotas ceļojumu iepriekšpārdošanas un īpašas akcijas, kas iepriecina ikvienu ceļot gribētāju.

Izmanto visas priekšrocības, ko sniedz Avio.lv, un lido lēti!