Viena no iespaidīgākajām Sofijas iezīmēm – skaistās un daudzveidīgās baznīcas, kurās redzama gan Bizantijas tipa arhitektūra, gan mošeju elementi, pilsētā plaši pārstāvētas arī bulgāru un krievu pareizticīgo baznīcas. Noteikti uzkāpiet vai uzbrauciet Vitošas kalnā un izbaudiet pasakaino skatu pār Sofiju!

Lētas aviobiļetes

Dažas no apskates vietām Sofijā – Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle, Sv. Nikolasa Krievu baznīca, Vasaras pils, tāpat Bulgārijā var aplūkot trāķiešu kapenes Kazanlikā un Sveštarā, Nesebras viduslaiku vecpilsētu, Ivanovas smilšakmens klintis, Pirinas un Subarkas nacionālos parkus, pasaulslaveno Rilas klosteri, turklāt nedrīkst aizmirst par tās brīnišķīgajiem dabas skatiem!

Sofijas lidosta

Sofijas lidosta (lidostas kods: SOF) atrodas 10 km attālumā no pilsētas centra.

Adrese: Carretera del Aeropuerto, s/n, 46940 Manises, València, Spānija
Kods: VLC
Augstums virs jūras līmeņa: 69 m
Tālruņa numurs: +34 902 40 47 04
Province: Valensijas province

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Sofiju?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Sofiju, Bulgārija. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “SOF” vai “Sofija” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Bulgāriju