Kopenhāgena ir Dānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Pilsēta ir Dānijas galvenais ekonomikas un kultūras centrs, tā atrodas Zēlandes salas rietumos, Baltijas jūras rietumu krastā pie Ēresuna šauruma. Tilts pār Ēresunu savieno Kopenhāgenu ar Malmi Zviedrijā.

Kā pavadīt laiku Kopenhāgenā?

Vēlaties pavadīt laiku vienā no skaistākajām Ziemeļeiropas pilsētām?

Paņemiet velosipēdu un dodieties nesteidzīgā pastaigā! Apmeklējiet Rozenborgas pili, Tivoli atrakciju parku, slaveno “Carlsberg” alus darītavu, Hansam Kristianam Andersenam veltīto ekspozīciju, kā arī iegriezieties neatkārtojamā Kopenhāgenas hippiju apkaimē “Christiania”.

Kopenhāgenas lidosta

Kopenhāgenas lidosta jeb Kastrupa (Kastrup) ir galvenā lidosta Dānijā. Kopenhāgenas lidostā bāzējas aviokompānija SAS Scandinavian Airlines. Lidosta apkalpo ne tikai Kopenhāgenu, bet arī Zviedrijas pilsētu Malmi.

Adrese: Lufthavnsboulevarden 6, 2770 Kastrup, Dānija
Kods: CPH
Augstums virs jūras līmeņa: 5 m
Tālruņa numurs: +45 32 31 32 31

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Kopenhāgenu?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Kopenhāgenu, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Seviļas lidostu. Rezervējiet biļetes tūlīt, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet biļetes, ievadot meklētājā “CPH” vai “Kopenhāgena” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Tiešos reisus no Rīgas uz Kopenhāgenu nodrošina airBaltic, SAS Scandinavian Airlines, kā arī zemo cenu lidsabiedrība Norwegian.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Dāniju