Marseļa (Marseille) ir pilsēta Francijas dienvidos Vidusjūras krastā pie Ronas upes grīvas. Marseļa ir Francijas otra lielākā pilsēta. Ko apskatīt Marseļā? Vecpilsētu Le Panier, Notre Dame-de-la-Garde baziliku, Svētā Nikolasa fortu (Fort St. Nicholas), kolorītu Marseļas zivju tirgu, Vieille Charité kultūras centru, veco ostu (Vieux Port), un protams, neaizmirstiet apskatīt pilsētas pludmales!

Marseļas lidosta

Marseļas lidosta Marseille Provence Airport jeb Aéroport de Marseille Provence (lidostas kods: MRS) atrodas atrodas 27 km uz ziemeļrietumiem no pilsētas centra, lidosta atrodas Mariņjānā (Marignane).

Adrese: 13727 Marignane, Francija
Kods: MRS
Tālruņa numurs: +33 820 81 14 14

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Marseļu?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Marseļu, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Marseille Provence lidostu. Rezervējiet biļetes šodien, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “MRS” vai “Marseļa” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

 

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Franciju