Kutaisi ir Gruzijas trešā lielākā pilsēta, Imeretijas reģiona centrs. Neskatoties uz to, ka Kutaisi ir neliela pilsēta, tajā atrodas liels skaits vēsturisku apskates vietu.

Zemo cenu kalendārs: lidojumi Rīga - Kutaisi (turp-atpakaļ)
Rīga - Kutaisi21.07 Sve198 €
Rīga - Kutaisi21.08 Tre198 €
Rīga - Kutaisi11.11 Pir204 €
Tiešie lidojumi Viļņa- Kutaisi (turp-atpakaļ)
Rīga - Kutaisi21.07 Sve198 €
Rīga - Kutaisi21.08 Tre198 €
Rīga - Kutaisi11.11 Pir204 €
Rīga - Kutaisi18.08 Sve209 €

Lētas aviobiļetes

Kas ir noteikti jāizdara Kutaisi?

Galvenais tūristu piesaistes objekts ir Bagrata templis, kurš tika uzcelts karaļa Bagrata valdīšanas laikā 10.-11. gadsimtā. Templis ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un atrodas augstākajā Kutaisi pilsētas punktā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu.

Ne mazāk nozīmīgs kultūrvēsturisks objekts ir Gelati klostera komplekss, kuru 1106. gadā nodibināja karalis Dāvids IV Celtnieks. Gelati klosteris ir viens no Gruzijas garīguma centriem, kas līdz ar Bagrata templi 1994. gadā tika iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Netālu no Gelati klostera atrodas vēl viens ievērības cienīgs objekts – Mocameta klosteris (jeb sv. Dāvida un Konstantīna klosteris).

Kutaisi lidosta

Kutaisi starptautiskajai lidostai (lidostas kods: KUT)  ir ļoti ērts ģeogrāfiskais izvietojums. No Kutaisi Jūs vienlīdz ērti varat nokļūt arī uz citām tūristu iecienītām pilsētām Gruzijā – piemēram, uz kūrortpilsētu Batumi pie Melnās jūras vai uz valsts galvaspilsētu – Tbilisi (180 kilometri no Kutaisi).

Adrese: Gruzija
Kods: KUT
Augstums virs jūras līmeņa: 68 m
Tālruņa numurs: +995 431 23 70 00

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Kutaisi?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Gruziju, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Kutaisi lidostu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “KUT” vai “Kutaisi” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”. Zemo cenu aviokompānija Wizz Air piedāvā tiešos reisus uz Kutaisi no Viļņas.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Gruziju