Telaviva ir otra lielākā pilsēta Izraēlā ar 405 000 iedzīvotājiem. Tā ir vismodernākā pilsēta valstī, un piesaista tūristus no visas pasaules, pateicoties neatkārtojamam dzīves ritmam – šeit dzīve sit augstu vilni visa gada garumā!

Aviobiļetes uz Telavivu

Kā pavadīt laiku Telavivā?

Telaviva tiek uzskatīta par Bauhaus stila centru. Lielpilsēta atrodas Vidusjūras krastā un ir perfekta vieta atpūtai. Bet vakaros milzīgs skaits restorānu, bāru un naktsklubu jebkurai gaumei neļaus Jums garlaikot!

Telaviva ir tūristiem draudzīga pilsēta. Jūs bez problēmām atradīsiet sev naktsmītni sākot ar budžeta hosteļiem un beidzot ar piecu zvaigžņu viesnīcām. Lielākā daļa no viesnīcām atrodas pilsētas centrā vai gar pludmali.

Telavivas lidosta

Ben Guriona starptautiskā lidosta (lidostas kods: TLV) atrodas 19 km attālumā no Telavivas centra

Adrese: 7015001, Izraēla
Kods: TLV
Augstums virs jūras līmeņa: 41 m
Tālruņa numurs: +972 3-975-5555

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Telavivu?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Telavivu, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Izraēlu. Rezervējiet biļetes šodien, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “TLV” vai “Telaviva” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Izraēlu