Pasaulē viena no populārākajām pilsētām ir Londona, tādēļ lidojumi uz Angliju joprojām ir viens no populārākajiem galamērķiem ne tikai eiropiešiem, bet arī ceļotājiem no visas pasaules. Daudziem Anglija kļuvusi par otrajām mājām sakarā ar darbu, tādēļ lidmašīnas biļete uz Angliju ir kļuvusi par ierastu pirkumu vismaz dažas reizes gadā. Uz Angliju lido aviokompānijas no visas pasaules, jo Londona un citas Anglijas pilsētas ir ne tikai viens no iecienītākajiem galamērķiem, bet tā ir arī viegli un ērti sasniedzama. Tas kalpo par iemeslu, kādēļ lētas aviobiļetes uz Angliju ir kļuvušas par pierastu lietu ceļotāju galamērķu plānos. Tā pat Anglija mēdz būt pietura ceļā uz tālākiem lidojumiem, piemēram, ASV, Āziju vai vēl attālākām valstīm.


Lētas aviobiļetes uz Londonu

Aviobiļetes uz Londonu

Londona ir Apvienotās Karalistes galvaspilsēta. Līdzīgi kā Rīga, arī Londona ir izvietojusies abās pusēs upei – šo upi dēvē par Temzu un tieši tā ir viens no iemesliem pašreizējai Londonas atrašanās vietai, jo upe ļāva uzturēt tirdzniecības sakarus. Londona ir lielākā pilsēta Lielbritānijā un viena no lielākajām pilsētām Eiropā – tās iedzīvotāju skaits sasniedz 8 miljonus.Aviobiļetes uz Mančestru

Avio.lv piedāvā aviobiļetes uz Mančestru. Meklējiet aviobiļetes uz Mančestru, ievadot meklētājā “MAN” vai “Mančestra” laukā “Ielidošanas pilsētā”. No Rīgas uz Mančestru lidojumus veic low-cost lidsabiedrība Ryanair.


Lidojumi uz Liverpūli

Aviobiļetes uz Liverpūli

Avio.lv piedāvā lētus lidojumus uz Liverpūli. Meklējiet aviobiļetes uz Liverpūli, ievadot meklētājā “LPL” vai “Liverpūle” laukā “Ielidošanas pilsētā”. No Rīgas uz Liverpūli lidojumus veic zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air.Aviobiļetes uz East Midlands (Notingemu)

Avio.lv piedāvā aviobiļetes uz Notingemu (East Midlands). Meklējiet aviobiļetes uz Notingemu East Midlands, ievadot meklētājā “EMA” vai “East Midlands” laukā “Ielidošanas pilsētā”. No Rīgas uz Notingemu lidojumus veic lidsabiedrība Ryanair.Aviobiļetes uz Līdsu (Bredfordu)

Avio.lv piedāvā aviobiļetes uz Mančestru. Meklējiet reisus uz Līdsu, ievadot meklētājā “LBA” vai “Līdsa” laukā “Ielidošanas pilsētā”. No Rīgas uz Līdsu tiešos lidojumus nodrošina aviokompānija Ryanair.Aviobiļetes uz Glazgovu

Avio.lv piedāvā aviobiļetes uz Glāzgovu. Meklējiet aviobiļetes uz Mančestru, ievadot meklētājā “GLA” vai “Glāzgova” laukā “Ielidošanas pilsētā”. No Rīgas uz Glāzgovu lidojumus veic low-cost lidsabiedrība Ryanair.Aviobiļetes uz Bristoli

Avio.lv piedāvā aviobiļetes uz Bristoli. Meklējiet tiešos lidojumus uz Bristoli no Kauņas, ievadot meklētājā “BRS” vai “Bristole” laukā “Ielidošanas pilsētā”. No Kauņas uz Bristoli reisus veic zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Lēti lidojumi uz Angliju parasti ir populārāko zemo cenu aviokompāniju viens no pieprasītākajiem piedāvājumiem. Lidojumi tiek veikti pat vairākas reizes dienā, it īpaši vasaras sezonā, kas skaitās ceļojumu karstākais laiks. Biļetes uz Angliju ir nopērkamas tik pat elementāri kā uz citu galamērķi jebkur citur pasaulē. Atliek tikai izvēlēties sev vajadzīgo pilsētu, un pāris klikšķis vēlāk biļete ir e-pastā. Tuvojoties lidojuma datumam, neaizmirstiet “iečekoties”, lai lidostā nerastos nepatīkami pārsteigumi

Der ielāgot, ka tuvojoties izlidošanas datumam, arī biļetes kļūst ievērojami dārgākas, tādēļ iesakām tās iegādāties laicīgi un regulāri izpētīt piedāvājumu, lai atrastu tās par sev piemērotu cenu. Visdārgākās tās ir dažādās svētku dienās un nedēļas nogalēs.

Aviobiļetes uz Angliju par lieliskām cenām varat atrast šeit pat mājas lapā un uzreiz arī veikt rezervāciju. Piedāvājam apskatīt visu populārāko lidsabiedrību reisus un biļetes iegādāties uzreiz, lieki netērējot laiku, meklējot izdevīgākus lidojumus citur.

Aviobiļetes uz citām valstīm