Mazā un izsmalcinātā sala, no visām pusēm ieskauta ar siltiem un tīriem jūras ūdeņiem. Maltas kultūra ir bagāta ar vēsturi un arhitektūru, bet daba – ar daudzveidīgiem līčiem, klinšainām krasta līnijām un smilšu pludmalēm. Malta ir iecienīta tūristu vidū, jo tās pludmales ir vienas no drošākajām – bez bīstamiem atviļņiem, zemūdens plūsmām, bīstamām zivīm un medūzām. Pludmales ir katrai gaumei – gan mežonīgas, kur var baudīt dabu prom no trokšņainiem tūristiem, gan civilizētas, ar attīstītu infrastruktūru.

Lētas aviobiļetes un ceļojumi

Saules mīļotāji, kuriem nepieciešams komforts, var izvēlēties kādu no smilšainajām pludmalēm, kur iespējams iznomāt zviļņus un saulessargus. Laiku var pavadīt patīkami gan peldoties tirkīzzilā ūdenī, gan baudot dažādus aktīvās atpūtas uz ūdens veidus – ūdensslēpošanu, vindsērfingu un citus.

Tie, kuri vēlas atpūsties no ikdienas rutīnas un burzmas, var izmēģināt sērfinga iemaņas akmeņainajās Maltas pludmalēs.

Kas ir noteikti jāizdara Maltā?

Maltas restorāni piedāvā plašu ēdienu klāstu, galvenokārt Vidusjūras un itāļu virtuvi. Lai arī uz kurieni jūs plānotu doties – uz Maltas Republikas galavspilsētu Valletu vai nelielu piekrastes ciematu – jūs bez problēmām varēsiet atrast restorānu, kur būs iespēja nobaudīt kā eksotiskus ēdienus, tā arī tradicionālas Maltas delikateses.

Lai pilnīgāk izjustu salas atmosfēru, iegriezieties kādā no mājīgajām kafejnīcām, lai nobaudītu tasi aromātiskas maltiešu kafijas. Kafejnīcu apmeklēšana un satikšanās ar draugiem – neiztrūkstoša sastāvdaļa nesteidzīgajā maltiešu dzīvē.

 

Malta

Malta ir neliela sala – Jūs ērti varat apmeklēt it visus iecienītākos tūrisma objektus, apvienojot atpūtu pludmalē ar Sv. Jāņa katedrāles vai Valletas pils (The Magisterial Palace of the Grandmaster) apskati. Ne mazāk interesantas un skaistas ir Mdina un Rabata – pilsētas, kas ir saglabājušas savu viduslaiku izskatu. Savukārt Maltas dienvidaustrumos atrodas viens no gleznainākajiem zvejnieku ciematiem – Marsasloku (Marsaxlokk).

Tiešie lidojumi uz Maltu

Tiešos lidojumus no Rīgas uz Maltu piedāvā Latvijas aviokompānija airBaltic.

Maltas lidosta

Starptautiskā Maltas lidosta (lidostas kods: MLA) ir vienīgā lidosta Maltā, tā atrodas starp pilsētām Luka (Luqa) un Gudja.

Adrese: Luqa LQA 4000, Malta
Kods: MLA
Augstums virs jūras līmeņa: 91 m
Tālruņa numurs: +356 2124 9600

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Maltu?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Maltu, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Maltas lidostu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “MLA” vai “Malta” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Lidojumi uz citam valstīm