Faru (Faro) ir pilsēta Portugāles dienvidos, pilsēta atrodas Algarve reģionā un ir Algarves administratīvais centrs. Pilsētā dzīvo aptuveni 50 000 cilvēku. Pie Faru atrodas starptautiska lidosta, ko izmanto daudzas zemo cenu aviokompānijas.

Faro (Faru) ir populārs galamērķis saules tīkotājiem no Ziemeļeiropas – Algarve ir saulainākā Portugāles daļa. Faro apkārtnē ir brīnišķīgas pludmales, silts laiks un saule spīd gandrīz visu gadu. Ziemā šajā reģionā ir apmēram +14°C un vasarā līdz +30°C.

Faru lidosta

Faru lidosta (lidostas kods: FAO) atrodas 4 km attālumā no pilsētas centra. Faro lidosta pazīstama arī kā Algarves lidosta (Algarve Airport).

Adrese: 8001-701 Faro, Portugāle
Kods: FAO
Augstums virs jūras līmeņa: 7,5 m
Tālruņa numurs: +351 289 800 800

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Faro?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Faro, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Algarves lidostu. Rezervējiet lidojumus šodien, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “FAO” vai “Faro” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Portugāli