Lisabona ir Portugāles galvaspilsēta. Pilsēta ir izvietota uz septiņiem kalniem Pireneju pussalas dienvidrietumu piekrastē – no turienes paveras neaizmirstams skats uz Atlantijas okeānu. Izbaudīt pasakaino skatu var arī kādā no daudzajiem Lisabonas restorāniem.

Lētas aviobiļetes

Kas ir noteikti jāizdara Lisabonā?

Pārvietojoties pa Lisabonu ar senlaicīgajiem tramvajiem, noteikti apskatiet tādas pazīstamas vietas kā Belenas torni (Torre de Belém), Lielo atklājumu pieminekli (Padrão dos Descobrimentos), slaveno liftu Elevador de Santa Justa, 25. aprīļa tiltu, Tirdzniecības laukumu (Praça do Comércio) un, protams, Jēzus Kristus statuju Almadā.

Un protams, ceļojot uz Lisabonu, nevar iztikt bez restorānu apmeklēšanas. Portugāļu virtuve ir bagāta ar jūras produktiem, pie kuriem Jums noteikti pasniegs fantastisku vīnu, kas izgatavots no vietējām vīnogu šķirnēm.

Lisabonas lidosta

Lisabonas lidosta jeb Portela lidosta (lidostas kods: LIS) ir lielākā lidosta Portugālē, lidosta ir pazīstama arī kā Aeroporto de Lisboa, Aeroporto da Portela un Aeroporto da Portela de Sacavém

Adrese: Alameda das Comunidades Portuguesas, 1700-111 Lisboa, Portugāle
Kods: LIS
Augstums virs jūras līmeņa: 114 m
Tālruņa numurs: +351 21 841 3500

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Lisabonu?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Lisabonu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “LIS” vai “Lisabona” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Portugāli