Aviobiļetes uz Porto (Portugāle)

Portu sagaidīs Jūs ar pārsteidzoši mūsdienīgu un arī mūžīgu pievilcību, paplašinātu lidostu (uz kuru katru dienu lido zemo cenu lidsabiedrības), jaunu state-of-the-art metro, un restaurēto Pasaules mantojuma centru – ir pienācis īstais brīdis, lai apmeklētu Portu.

Lēti lidojumi uz Portu

Vienmēr ir bijuši iemesli, lai apmeklētu Portugāles otro lielāko pilsētu, tomēr nu tā ir mērķtiecīgi atvērusi sevi pasaulei, piedāvājot drosmīgu un modernu arhitektūru un kultūras objektus, kas spēs iepriecināt un pārsteigt ikvienu. Tiem, kuri vienmēr ir gribējuši sevī uzsūkt pilsētas atmosfēru un baudīt vīnu, nu ir plašākas iespējas to darīt, savukārt tiem, kuri tikai nupat ir nolēmuši atklāt brīnišķīgo Portu, tiek piedāvāta visplašākā izvēle laba laika pavadīšanā.

Porto, Portugāle

Zemo cenu kalendārs. Lidojumi turp-atpakaļ:

Aviobiļetes uz Porto no Rīgas

Aviobiļetes uz Porto no Kauņas

Aviobiļetes uz Porto no Viļņas

Kā nopirkt aviobiļetes uz Porto Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Portu Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot lidostas kodu “OPO” vai “Porto” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes. Ja vēlaties, apskatiet atlasītos lidojumu variantus zemo cenu kalendārā.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas aviobiļetes uz Porto tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Portugāli