Alikante ir pilsēta ar vairāk kā 3000 gadu senu vēsturi. Šī ir vieta, kur brīnumainā veidā apvienojas grieķu, romiešu un mauru kultūru arhitektūras stili, kā arī gotiskā, barokas un jūgendstila arhitektūra.

Alikante atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastē un ir “Kosta Blanka” (Costa Blanca) piekrastes tūrisma centrs. Pilsēta is slavena, pateicoties savai aktīvajai naktsdzīvei un lielam daudzumam bāru un klubu. Vēl viena neatņēma pilsētas sastāvdaļa – skaistā pludmale, kur nokļūt Jūs varat.. ar pilsētas tramvaju!

Lai pilnībā izbaudītu vietējo kolorītu, iesakām apmeklēt Alikanti un citas piekrastes pilsētas Lieldienu laikā, kad pilsētās notiek krāšņas procesijas. Aizraujoši ir arī klātbūtnē vērot Moros y Cristianos svētku norisi, kurā improvizēti parādīta mauru padzīšana no spāņu zemes.

Aviobiļetes uz Alikanti

Pāri Alikantei paceļas milzīga klints, uz kuras atrodas Santa Barbara cietoksnis. Klints ir kļuvusi par šīs pilsētas simbolu, savukārt Santa Barbara cietoksnis ir pārtapis par mākslas darbu izstādīšanas vietu. Pastāv trīs veidi, kā iespējams apmeklēt Santa Barbaras cietoksni – ar automašīnu pa klintī izbūvētu ceļu, ar liftu, kas savieno pilsētas piekrastes ceļu ar pašu cietokšņa virsotni un kāpjot kājām pa gleznaini iekoptajām terasēm. Iesakām aplūkot brīnišķīgo ainavu, kas paveras no klints virsotnes!

Alikantes lidosta

Lidosta (lidostas nosaukums El Altet) atrodas Elče reģionā. Lidosta Alikante-Elche (lidostas kods: ALC) ir pietkā noslogotākā lidosta Spānijā.

Adrese: 03195 L’Altet, Alikante, Spānija
Kods: ALC
Augstums virs jūras līmeņa: 43 m
Tālruņa numurs: +34 913 21 10 00
Province: Alakantas province

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Alikanti?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Alikanti, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Alikantes lidostu. Rezervējiet biļetes šodien, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “ALC” vai “Alicante” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Spāniju