Madride ir Spānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Atrodas valsts vidienē. Spānijas ekonomikas un kultūras centrs. Dodies uz Madridi un izbaudi visdažādākās izklaides!

Madridē arhitektūras cienītājiem paveras daudzveidīga izvēle. Apmeklējiet tādas slavenas vietas Spānijas galvaspilsētā kā, piemēram, Plaza Mayor laukumu, Karaļa pili, Plaza Cibeles un Plaza de Castilla laukumus, Paseo del Prado bulvāri, Puerta del Sol laukumu, Austrumu laukumu, Retiro parku, Plaza de España laukumu, Encarnacion klosteri un vairākas citas.

Apmeklējiet arī Madrides slavenos muzejus, jo izvēle ir tik liela, ka ikviens spēs atrast muzeju atbilstoši savai gaumei un interesēm. Slavenākie Madrides muzeji – Karaļa pils, Nacionālais Arheoloģijas muzejs, Thyssen-Bornemisza muzejs, Jūras muzejs, San Fernando karaliskā tēlotājmākslu akadēmija, Amerikas muzejs un karalienes Sofijas mākslas centrs.

Lētas aviobiļetes uz Madridi

Madrides lidosta Barajas

Madrides Barahas starptautiskā lidosta (lidostas kods: MAD) atrodas atrodas 15 kilometru attālumā no Madrides centra.

Adrese: Av de la Hispanidad, s/n, 28042 Madrid, Spānija
Kods: MAD
Augstums virs jūras līmeņa: 610 m
Tālruņa numurs: +34 913 21 10 00
Province: Madride

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Madridi?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Madridi, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Barahas lidostu. Rezervējiet biļetes šodien, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “MAD” vai “madride” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Spāniju