Santjago de Kompostela ir pilsēta Spānijas ziemeļrietumos, atrodas Akoruņas provincē. Tā ir Galisijas autonomās komūnas galvaspilsēta.

Santjago de Kompostelas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā. Vecpilsēta tika uzcelta pilnībā no jauna, pēc tam, kad 10. gadsimtā to pilnībā iznīcināja musulmaņu iekārotāji. Santjago de Kompostela vecpilsētā atrodas gan romānikas, gan baroka, gan gotikas stilā ēkas. Vecākās ēkas atrodas Jēkaba iespējamo mirstīgo atlieku atdusas vietas.

Zemo cenu kalendārs: lidojumi Rīga - Santjago de Kompostela (turp-atpakaļ)
Rīga - Santiago de Compostela 12.03 Otr 163 €
Rīga - Santiago de Compostela 17.01 Cet 186 €
Rīga - Santiago de Compostela 09.02 Ses 215 €
Rīga - Santiago de Compostela 10.03 Sve 234 €
Rīga - Santiago de Compostela 13.04 Ses 295 €

Lētas aviobiļetes

Santjago de Kompostela lidosta

Lidosta atrodas 13 km attālumā no Santjago de Kompostelas pilsētas centra. 2016. gadā lidostā tika apkalpoti 2,510,740 pasažieri. Santjago de Kompostelas lidosta ir galvenais Vueling virziens Ibērijas pussalas ziemeļrietumos, kā arī šī ir vienīgā lidosta Spānijas ziemeļos, uz kurieni lido zemo cenu aviokompānija Ryanair.

Adrese: 15820 Santiago de Compostela, Akoruņas province, Spānija
Kods: SCQ
Augstums virs jūras līmeņa: 370 m
Province: Akoruņas province

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Santjago de Kompostela?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Santjago de Kompostela (Santiago de Compostela), kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Santjago lidostu. Rezervējiet biļetes tūlīt, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “SCQ” vai “Santiago de Compostela” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Spāniju