Futbols un sniegbaltās pludmales. Ko mēs vēl zinām par Valensiju? Valensija ir arī vairāku gadsimtu vēsture, aizraujošas tradīcijas, gardi ēdieni un vienmēr spīdoša saule. Valensija vilina tūristus ar savu noslēpumainību un īpašo atmosfēru, kuru nevar sastapt nevienā citā vietā.

Lētas aviobiļetes

Kas ir noteikti jāizdara Valensijā?

  • Apskatīt Valensiju no Torre del Miguelete torņa skata laukuma.
  • Pastaigāties pa Karaļa dārziem, kur var atrast daudz kā interesanta, jo tas ir īstais muzejs.
  • Apmeklēt Valensijas lepnumu – Mākslas un zinātņu pilsētu Ciudad de Las Artes Las Ciencias – milzīgo kultūras un izklaižu centru ar operas teātri, planetāriju, zinātņu muzeju, galeriju, delfināriju un okeānogrāfijas parku.
  • Ar paša acīm apskatīt Svēto Grāli, kurš atrodas slavenajā Valensijas Katedrālē, pie reizes izbaudīt lielisko skatu uz pilsētu no šīs katedrāles zvana torņa.
  • Atpūsties šī reģiona labākajās pludmalēs, kuras var sastapt pat pašā pilsētā. Visiecienītākās pludmales ar sniegbaltām smiltīm atrodas Kosta Blankā. Šajās pludmalēs ir lieliski attīstīta infrastruktūra, un tās ir populāras gan aktīvo tūristu vidū, gan arī mierīgās atpūtas cienītāju vidū.
  • Pagaršot tradicionālo spāņu ēdienu – paelju, kuras dzimtene ir tieši Valensija. Ēdiens tiek pagatavots no rīsiem, gaļas vai jūras produktiem un dārzeņiem.
  • Dejot līdz pašam rītam Valensijas bāros, kuros valda pārsteidzoša atmosfēra, apkārt ir jautri cilvēki un skan visdažādākā mūzika.

Valensijas lidosta

Valensijas lidosta (lidostas kods: VLC) atrodas netālu no pilsētas, Valensijas piepilsētā Manises (lidosta ir pazīstama kā Manises Airport).

Adrese: Carretera del Aeropuerto, s/n, 46940 Manises, València, Spānija
Kods: VLC
Augstums virs jūras līmeņa: 69 m
Tālruņa numurs: +34 902 40 47 04
Province: Valensijas province

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Valensiju?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Valensiju, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Valensijas lidostu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “VLC” vai “Valensija” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

 

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Spāniju