Berlīne ir Vācijas galvaspilsēta, kā arī atsevišķa federālā zeme. Berlīne ir lielākā Vācijas pilsēta, kā arī otra lielākā pilsēta Eiropas Savienībā. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Berlīni tiek veikti katru dienu.

 

Ko apskatīt Berlīnē?

Berlīnes galvaspilsētas apskates objekti neierobežojas ar Brandenburgas vārtiem un Berlīnes mūri – tā ir moderna, multikulturālā pilsēta kuru būs interesanti apskatīt gan skaistās arhitektūras un kultūras cienītājiem, gan naktsklubu apmeklētājiem!

Lētas aviobiļetes uz Berlīni

Katru gadu maijā beigās Berlīnē notiek “Kultūru festivāls” – Karneval der Kulturen. Šogad vairāk nekā 100 mūziķu un 200 mākslinieku izklaidēs festivāla viesus 3 dienu garumā, kura laikā būs iespējams iepazīties ar dažādu kultūru pārstāvjiem no visas pasaules.

Berlīnes Kultūru festivāls norisināsies no 22. līdz 25. maijam, bet festivāla kulminācija – parāde, kas pārvērš Berlīnes ielas par vienu lielu skatuvi ar, notiks 24. maijā. Ik gadu, Berlīnes karnevālā piedalās ap 5000 dalībnieku, bet kopējs apmeklētāju skaits tuvojas miljonam!

Berlīnes lidosta

Berlīnes Tēgelas lidosta (lidostas kods: TXL) atrodas tikai 8 km attālumā no Vācijas galvaspilsētas centra. Vairums aviokompāniju lido uz Tēgelas lidostu (TXL).

Adrese: 13405 Berlīne, Vācija
Kods: TXL
Augstums virs jūras līmeņa: 39 m
Tālruņa numurs: +49 30 60911150

Šēnefeldes lidosta

Aviokompānija Ryanair veic lidojumus uz vienu no divām Berlīnes lidostām – lidostu Šēnefelde(Schoenefeld, kods – SXF). Šēnefeldes lidosta (Berlin-Schönefeld; lidostas kods – SXF) atrodas Berlīnes dienvidos, 18 kilometru attālumā no Berlīnes centra.

Adrese: Flughafen Schönefeld, 12521 Berlin, Vācija
Kods: SXF
Augstums virs jūras līmeņa: 48 m
Tālruņa numurs: +49 30 60911150

Šēnefeldes lidostas tuvumā atrodas dzelzceļa stacija Berlin Schönefeld Flughafen. No Berlīnes lidostas uz pilsētas centru un no Berlīnes centra uz Šēnefeldes lidostu var nokļūt ar vilcieniem – uz Šēnefeldes lidostu (SXF) kursē elektrovilcieni S9 un S45. Uz lidostu var nokļūt arī ar AirportExpress vilcienu (kursē uz Berlīnes centru bez pieturām).

Vēl viens variants, kā var ērti nokļūt uz Šēnefeldes lidostu (no Šēnefeldes lidostas) – ar BVG autobusu līnijas autobusiem Nr. 162 un 171. Bez tam, X7 autobusi nodrošina lidostas savienojumu ar Berlīnes metro (stacija “Rudow”, līnija U7).

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Berlīni?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās biļetes uz Berlīni. Rezervējiet biļetes tūlīt, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “BER” vai “Berlīne” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”. Ja vēlaties meklēt aviobiļetes tikai uz Šēnefeldes lidostu, ievadiet meklētājā lidostas kodu “SXF”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Vāciju