Lēti lidojumi uz Brēmeni (Vācija) Avio.lv lapā! Veiciet rezervāciju un momentāli saņemiet aviobiļetes savā e-pastā!

Lidostas kods: BRE Tiešie lidojumi no Rīgas pirmdienās, trešdienās un piektdienās

Zemo cenu kalendārs:

Aviobiļetes uz Brēmeni no Rīgas no 24 EUR
(skatīties zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Aviobiļetes uz Brēmeni no Viļņas
Aviobiļetes uz Brēmeni no Kauņas

Kā nopirkt aviobiļetes uz Brēmeni Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Brēmeni aviobiļešu meklētajā Avio.lv lapā, ievadot “BRE” vai “Brēmene” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes uz Brēmenes lidostu.

Starp apskates vietām var īpaši izdalīt vecpilsētu, kuras centrā ir “Markplatz”- Tirgus laukums un Rātsnams, īpaši mājīga atmosfēra Jūs gaida Brēmenes Rātes pagrabā (Ratskeller), kur glabājas Vācijas lielākā vīnu kolekcija. Laukuma centrā ir uzcelta Rolanda akmens statuja ( Lielāka Rolanda statuja Vācijā – ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā). Svētais Pētera Doms (Dom St Petri), kas tika uzcelts vairāk nekā 1200 gadus atpakaļ.

Brēmenes vecpilsētu labāk iepazīt klejojot pa tās ieliņām, tur jūs atradīsiet gan “Am Wall” parku, gan “Bremen Kunsthalle” – mākslas muzeju, gan daudzus citus muzejus un vēsturiskas ēkas, neparastus arhitektūras pieminekļus, apskates objektus, izcilus parkus – daudzas īpašas vietas, kuras piesaista tūristu acu skatienus.

Notikumi Brēmenē

Brēmenes ikgadējie notikumi visa gada garumā – Vācijas senākais gadatirgus Freimarkt, mūzikas svētki, jūras svētki, vērienīgākās 6 dienu sacensības, Vācijas lielākais sambas karnevāls februārī, Vācijas senākie un trešie lielākie tautas svētki – „Freimarkt“ – oktobra otrajā pusē, Vēzeres promenāde „Schlachte-Zauber“ decembrī, tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš decembrī.

Transports

Protams, vislabāk iepazīt jebkuru pilsētu var pastaigājoties, bet tas ne vienmēr ir iespējams. Brēmenē ērti pārvietoties ar tramvaju un autobusiem, biļetes var iegādāties transportā pie  šofera (lētak nopirkt biļeti ar vairākiem braucieniem, vai pat biļeti uz vienu dienu)

Ir iespēja īrēt riteņus (tos var atrast pie centrālās stacijas un daudzās citās vietās visā pilsētā).

Iepirkšanās

Lielākā veikaliņu daļa atrodas rajonā Schnoor un uz Bottcherstrasse ielas. Pilsētas galvenās tirdzniecības ielas ir: Lloyd Passage, Obernstrasse un Sogestrasse.

Uzmanību! Sezonas izpārdošana Vācijā notiek divas reizes gadā: vasarā – jūnija beigās un ziemā – janvāra sākumā.

Aviobiļetes uz citām Vācijas pilsētām

Avio.lv piedāvā tiešus lidojumus no Rīgas arī uz citām Vācijas pilsētām – BerlīniFrankfurti, Minheni, Ķelni, Diseldorfu.

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Vāciju